Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την εμφάνιση της Αντζελίνας είναι ήδη γνωστά τα πράγματα. Είναι μια μικροκαμωμένη κοπέλα με μοντελέ κορμί και μέτριο πρόσωπο. Ως συνδυασμός εμφάνισης και υπηρεσιών/προγράμματος με καλύπτει και με το παραπάνω. Επίσης για εμένα δεν ήταν η πρώτη φορά που συνευρέθηκα μαζί της, και ανάμεσα στις αρκετές αξιόλογες προτάσεις της απογευματινής βάρδιας (είδα και δύο ενδιαφέρουσες κοπέλες στο Φ74 υπόγειο καθώς και την Μαρία του Φ69 ισόγειο στο Φ65 πάνω, που όλες έδιναν το κωλαράκι τους), ξαναπροτίμησα την Αντζελίνα ως κάτι σίγουρο. Στους χαλεπούς καιρούς που βιώνουμε δεν υπάρχουν περιθώρια για φόλες, ειδικά αν τα αρχίδια σου έχουν γίνει σαν τσουρέκια... Λύπη

Από συμμετοχή και διάθεση, δέχεται και ανταποδίδει φιλιά και χάδια στο σώμα και στο λαιμό και στα μάγουλα, χουφτώματα στο σφρυγηλό, καλοσχηματισμένο και χωρίς κυτταρίτιδα κωλαράκι της, στα επίσης καλοσχηματισμένα βυζάκια της, καθώς και πιπίλισμα στις ωραίες ρώγες της. Από πίπα, ενώ πήγε να πάρει, δεν δοκίμασα, διότι δεν με πολυ-ενδιέφερε. Άλλωστε αυτός ο κώλος που προσφέρεται στο μενού είναι το μεγάλο ατού της. Κουλ Τον δίνει αβίαστα, χωρίς μα και μου, αλλά όποτε το κάνουμε πάντα την προσέχω: Δεν την πηδάω για να την ξεσκίσω ή να της φερθώ σκληρά, αλλά για να απολαμβάνω τις ομολογουμένως σφιχτές τρυπούλες της. Γνωστό άλλωστε ότι τα καλά αρώματα βγαίνουν μόνο σε μικρά μπουκάλια, και δη γυάλινα, οπότε πρέπει να προσέχουμε να μην τα σπάμε... Ματάκι

Στα του αγώνα, δεν έχω και πολλά να σας πω, βλέπετε ήμουν κατακαβλωμένος... Ντροπή Αν και η Αντζελίνα με ρωτούσε διακαώς να της πω τί θέλω να κάνει (πραγματικά ενδιαφέρεται να ευχαριστήσει τον πελάτη, και φαίνεται αυτό!), της είπα να μην κάνει τίποτε, και έδωσα μόνος μου το ρυθμό της συνεύρεσης. Φόρεσα το προφυλακτικό (διότι δεν ξέρει να το φοράει σωστά), το κάναμε για λίγο ιεραποστολικά από το σφιχτό και ζεστό μουνάκι της, και έπειτα της τον έχωσα απαλά στο σφιχτό κωλοτρυπιδάκι της. Μετά από λίγες βαθειές διεισδύσεις, ήλθε το τέλος... Γερο-μύστης Έμεινα για λίγο μέσα στο κωλαράκι της μέχρι να στραγγίξω, και συνέχισα να της φιλάω τα βυζιά και το κορμάκι της, τα οποία φιλιά ανταπέδιδε με θερμό τρόπο. Μέχρι που πέρασε η ώρα, και δυστυχώς έπρεπε να φύγει... Εμμμμ Αποχαιρετισμός και πάλι με φιλιά... Έρωτας Για τους λάτρεις των πιπινοειδών που τα κάνουν όλα και συμφέρουν, προτείνεται, ιδίως για την τίμια προσφορά κωλοτρυπίδας.

Το 6 στην καθαριότητα του χώρου επειδή στην αρχή η τσατσά πήγε να με βάλει σε ένα δωμάτιο που βρωμούσε, και στο άλλο που με πήγε κατόπιν αιτήματος έλειπε ο σωλήνας του νιπτήρα, και είχε έναν κουβά από κάτω. ( Τελείως μπουρδέλο ο οίκος δηλαδή! :tooth: ) Τουλάχιστον τα σεντόνια ήταν καθαρά. Το 10 στην συμπεριφορά της τσατσάς επειδή αμέσως μου άλλαξε δωμάτιο χωρίς δεύτερη κουβέντα, και επειδή δεν μας ενόχλησε. Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε... Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, STAVROS6969, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2017
Σοβαρα τωρα τυπε?Στο σαλοναρισμα που την ειχα δει ουτε χαμογελο ουτε ναζι μια βαρεμαρα την διακατιχε! Πριν μπεις ετσι την ειδες στο σαλονι η οχι?ειναι σημαντικη η ερωτηση!
19 Σεπτεμβρίου, 2017
Χύστη, όντως παίζει ρόλο η διάθεση της κοπέλας, η οποία μπορεί να φανεί στο "σαλονάρισμα", όχι πάντα όμως! Εμμμμ Χαρακτηριστικό αντιπαράδειγμα - περίπτωση φόλας, αποτελεί η Μαρία η Πόντια που έξω στο σαλόνι δείχνει κούκλα, αλλά μέσα στο δωμάτιο... πανούκλα! Γερο-μύστης

Τέλος πάντων, χθες που πήγα βγήκε όντως ευδιάθετη και χαμογελαστή στο σαλόνι η μικρή Αντζελίνα. Όμως ο "έρως" (και δη ο αγοραίος) είναι κι αυτός "δούναι και λαβείν". Δηλαδή πρέπει να δώσεις για να πάρεις. Άμα είσαι προσεκτικός και τρυφερός με μια κοπέλα, θα σε συμπαθήσει ως πελάτη (όχι ως άνδρα όμως, μην την πατήσεις όπως ένας άλλος τύπος με την Κορίνα από την Ιάσωνος που μας τα είχε κάνει τσουρέκια με την καψούρα του στο forum! Γλώσσα ).

Αυτά από μένα! Καλά γαμήσια, πληρωμένα και μη... Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2