Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενταξει τι να πρωτοπεις για την Ζανα την βασσιλισα της πιπας... εχει μεγαλωσει πολλες γενειες.. Εχω να παω καιρο αλλα γενικα την εχω παρει πανω απο 10 φορες και οι περισσοτερες απο αυτες ηταν απλα για να παω καπου να αδειασω την μανικα μου...Κατι σαν να πηγαινεις στο βενζιναδικο για να γεμισεις το αμαξι σου (ακριβως το αναποδο), η κατι σαν να βγαινεις απο το σπιτι για να πεταξες τα σκουπιδια σου.. Η φαση ειανι, μπαινεις.. περιμενεις να βγει η Ζανα συνηθως σαν τσασα και να σιγουρευτεις οτι εχει βαρδια και σημερα.. Αλλιως αν αδειαζει την κανουλα απο καποιον αλλον τοτε βγαινει η τσατσα, ευγενικοτατη παντα σαν την Ζανα ολες η τσατσαδες που εχει η Ζανα... ωστε να σου πει οτι ειναι στο δωματιο και θα βγει σε λιγο.. υπηρεσιες και κουραφεξαλα δεν λεει ολοι τα ξερουμε για την Ζανα, και το ξερουν και οι τσατσαδες που ειανι εκει.. Απλα σου κανει αναφορα οτι ειναι 10 ευρω ωστε να σιγουρευτεις για την τιμη της οτι παραμενει σταθερη.. Ετσι γινεται στην περιπτωση που βγει και η ιδια η Ζανα.. η ατακα της ειναι κλασικη και παει ως εξης: "10ευρω τσιμπουκακι, πισωκολλητο, 69, ελευθερο τελειωμα στο στομα, ελα να περασουμε ωραια".. Στα του αγωνα μολις περνας, ο χωρος μετριος.. συνηθως μπαινω και βγαζω απλα μπλουζα και περιμενω ετσι στα ορθια να μου τον ρουφηξει οπως εγω κανω μια γρηγορη σταση στομπυρδελο της για το αδειασμα.. μπαινει μεσα η πιπα αργη σαδιστικη η γρηγορη με πολυ λαρρυγγι.. τον ρυθμο συνηθως τον δινεις εσυ αν θες παιρνεις πρωτοβουλια και της βαρας τον πουτσο στα μαγουλα και γουσταρει αρκετα παρολο τα χρονια της και τις πουτσες που εχει δει δεν κουραζεται.. ετσι συνηθως της αδειαζω ολο μου το ειναι. Εαν σπανια τυχει καποιες φορες να εχω διαθεση για παραπανω, απλα την στηνω στα 4 στο κρεββατι και καρφωνω οπως ειμαι ορθιος τον πουτσο μου στο μουνι της.. στο καταχτυπι και το γαμησι ποτε δεν εχει παραπονεθει ισα ισα το γουσταρει... ουτε εχω ακουσει καποιον εδω να λεει οτι παραπονεθηκε. Στα τεσσερα τωρα η κοπελα ειναι για τους πολυ hardcorιστες και για αυτους που σε τσοντες θα εβαζαν BBW.. καπως ετσι ειανι η θεα και το feeling. Συνηθως μετα απο 20 αγρια καταχτυπια και επιδη εχει προηγηθεικαι πολυ καλη πιπα την γυρναω και της καταθετω το σοι μου μεσα στο στομα της.. οπου το ωραιο με αυτην ειναι οτι τελειωνεις και περιμενει πολυ ωρα μεχρι να φυγει η τελευταια σταγονα καβλασς που σου εχει απομεινει... Μετα ακολουθει το σουρεαλ φτυσιμο των χυσιων σου στο νεροχυτη....

Αυτα για την ΖΑνα οπου πιστευω η γυναιακα εχει μεταπηδησει απο πολυ χοντρο μιλφ σε χοντρο γκιλφ και προσωπικα δεν εινια η γυναικα που θα πηγαινα να γαμησω... Αλλα ειναι σιγουρα η γρια κοτα που θα ηθελες να εχεις καπου κοντα στην γειτονια σου και οταν τυχαινει και εισαι solo στην ζωη η δεν εχεις χρονο για μουρμουρολοι με κοριτσακια να πηγαινες, να σου εφτιαχνε ενα καφεδακι και οσο τον επινες να σου ρουφαγε την ψωλη νιωθοντας ετσι οτι ρουφαει λιγη νεανικη ψωλη/ζωη ακομα και δινοντας της αυτην την χαρα σου καθαριζει την πουτσα και το μυαλο απο τις ζοωδη σου παρεμβολες, κανοντας σε να μπορεις να γυρισεις ηρεμος στις δουλειες σου η οποιες υποχρεωσεις εχεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
155
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, fatasstits, patrick και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Τεράστιο σεβασμό σε όσους μερακλήδες χύνουν αυτό το πράμα...Καπέλο
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραία κριτική σουραελ!
18 Οκτωβρίου, 2017
Πολύ ωραία κριτική τύπε !!!
19 Οκτωβρίου, 2017
Ωραιος επιλογος..''Σπασίκλας
-Παλια ειχε πει,οτι καποιος απο τους πελατες της ειχε δαγκωσει τα κατω χειλη
και τις θηλες αρκετα δυνατα, και τα' χε παρει.. με το δικιο της βεβαια..Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4