Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στον εν λόγω οίκο μόνο κ μόνο για να δω τη Σόνια. Εμφανίστηκε στο σαλόνι με αέρα κ χαμόγελο.Με χαμόγελο μπήκε κ στο δωμάτιο ξάπλωσε δίπλα μου κ χωρίς τίποτα άλλο σε προκαταρκτικό με ρώτησε αν θα βάλει προφυλακτικό στο στοματικό.Της λέω ναι οπότε πάει να το βάλει σε μισοπεσμένο πούτσο!!Τεσπα το βάζει κ αρχίζει τη πίπα η οποία παίδες είχε τόσο δόντι που άρχισε να με πονάει.Τη στήνω ιεραποστολικά λοιπόν μπας κ απολαύσω κάτι και αρχίζουμε.το μουνί της τίγκα στη κρέμα χωρίς ιδιαίτερη αίσθηση...anyway από το θέαμα της φάτσας της κ μόνο συνεχίζω και τη παίρνω με ψηλά τη σημαία ώσπου νίωθω κάπως να σφίγγει τα πόδια κ να μη μπορώ να μπω όπως θέλω. Ειπα φίλος δεν είναι η μέρα σου.Βγαίνω λοιπόν κ μιας και δεν δίνω ακάποτα σε πουτάνες αρχίζω να τον παίζω κ τη βάζω να μου γλείφει τα αρχίδια κ τον κορμό βλέποντα στο καθρέφτη τη κωλάρα της.Ετσι μόλις ήλθε το τέλος τον έχωσα στο στόμα της κ εκεί μας βρήκε το τέλος.
Συμπερασματικά το κορίτσι είναι μούναρος οκ. Εγώ από υπηρεσίες δεν έμεινα ευχαριστημένος.Επαιξε ρόλο φαντάζομαι ότι ήμουν κ ο τελευταίος στη βάρδια αλλά άμα δε μπορείς κορίτσι μου πάνε για ύπνο.Τεσπα οι πιο πολλοί είτε την έχετε πάρει είτε θα την πάρετε οπότε και θα σχηματίσετε την δική σας άποψη.Να περνάτε ωραία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
787
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nobodyelsebutme

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού