Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σαββάτο νωρίς μεσημέρι είχα παει για δουλεια στο κέντρο και συγκεκριμένα Σωκράτους για δουλεία,τελειώνοντας την δουλειά κατηφόρισα απο Κολωνού για να παω σπίτι και θυμήθηκα μια κριτική για μια Βάλια, οποτε δεν έχασα ευκαιρία και επισκέφτηκα τον οίκο εδω να σημειώσω λογο car δυσκολεύτηκα να παρκάρω και το μέρος ηταν γεματο με στρούμφ κάποιος μεγαλος ηταν στο ξενοδοχείο που βρίσκεται χαμηλά δεξιά, μετα τα πολλά κατάφερα και επισκέφτηκα τον οίκο ανεβαίνω μπαίνω στον πρωτο όροφο και μου παρουσιάζει δυο κοπέλες σε απλο πρόγραμμα ρώτησα πια κοπέλα ειναι η Βάλια γιατί δεν ειπε για ονόματα και μου λέει η Βάλια ειναι απανω ανεβαίνω απάνω και βγαίνει μια μελαχρινή τσατσά με γυαλιά που μπορώ να πω οτι ηταν ενδιαφέρον, μου λεει δυο κοπέλες εχω και βγαίνει η πρώτη μια ψηλή νταρντάνα με μαυρα μαλλιά σε πρόγραμμα κανονικό λαι τελείωμα στο στήθος αν θυμάμαι καλα η αλλη κοπελα μου λεει ειναι δωμάτιο,σε 10 λεπτά βγήκε απο το δωμάτιο και μού λεει βαλια με απλό πρόγραμμα με το που ειδα τα βυζάκια της δεν το σκεφτηκα και πολύ μιας και ειχα διαβάσει και καλή κριτική εδωσα δεκαρικο και πέρασα στο δωμάτιο περιμενσ 20 λεπτά γιατι ειχε δυο δωμάτια πριν απο εμένα μπαινει η κοπέλα όντως ελληνικά δεν ξέρει τίποτα και τα ειπαμε στα αγγλικά τα λιγα που ξέρει στα τού αγώνα η κοπέλα ηταν μπείτε σκουπίστε τελειώσαμε, ψευτοπιπα με χερι άθλια παω να ακουμπήσω το μουνίΛύπη no no μου λεει don't touch με τα πολλά το μόνο που ευχαριστήθηκα ηταν τα βιζακια Γλώσσα της νεανικσ στητα ωραία γιατι την ειχα απο πανω μου και επιανα το στήθος της και ηταν ο λογος που κατάφερα να τελειώσω, τελείωσα είπε ενα bye και μπηκε σε αλλο δωμάτιο,η κοπελα είχε δωματια αλλα τωρα αν ηταν ξαι στους άλλους πελάτες έτσι δεν θα εχει για πολυ καιρό δωμάτια μπορει να ηταν και κουρασμένη τι να πω ρε παιδιά Πάντος δεν νομίζω να την ξανά τιμήσω,Αυτα απο εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Βάλια
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
58
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, FAT BASTARD, TOMMY DEVITO και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού