Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο τις καλυτερες εμπειριες μου στον αγοραιο ερωτα. Η Σονια ειναι πανεμορφη! Εχω παρα πολλες εμπειριες με γυναικες και στην περιπτωση μας δηλωνω οτι το γκομενακι αυτο ειναι ερωτευσιμο. Εντελως. Καθε εκατοστο στο κορμι της ειναι για σεξ. Χαιδευομασταν πολυ ωρα στα ορθια και μετα μου πηρε πιπα σαν να ηταν η πιο ερωτευμενη γκομενα. Το μουνι της ποιημα, ο κωλος της κολημα, τα μπουτια της σκετη τρέλα... εκανα ολες τις στασεις - δεν μπορω να ξεχωρισω καποια γιατι ηταν εξαιρετικη σ ολα... και ακομη ειναι στενη. Η πισω τρυπα της ειναι το πιο ωραιο ροζ λουλουδακι που υπαρχει. Τι να πω ... υπεροχο στηθος. Ολα παρα πολυ καλα. Εχυσα με τεραστια λαγνεια επειτα απο καιρο. Επικινδυνα ερωτευσιμη και το εννοοω... Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 diaithil1975, topscorer

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2017
Άσε φίλε, οι ρουμανες είναι πολύ ερωτεύσιμες. Ερωτευτηκα ρουμανα, με την οποία είχα πάει πριν έξι μήνες. Η τσατσα μου λέει ότι σταμάτησε οριστικά, μια άλλη ιεροδουλη ότι θα ξανάρθει, πραγματικά δεν βρίσκω άκρη...Πάντως μου λείπει πολύ. Να ξέρεις ότι αυτή που φοβάσαι να ερωτευτεί, την έχεις ερωτευτεί και δεν το ξέρεις..
14 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε ξεκολα όσο είναι νωρίς.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2