Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Λολα ειναι μια εμφανισημη ψηλη ασπρουλιαρα με μικρο βυζι,αλλα καλη κωλαρα,και μακρυ μαυρο μαλι!
Μπαινει στο δωματιο,με κατι μουτρα μεχρι το πατωμα..παει στο πουτσο μου,αγαρμπο παιξιμο...της λεω τι εχεις εισαι στεναχωρημενη?..οχι μ λεει καλα ειμαι...αρχιζει μια αγαρμπη πιπα,και σκαει κ ενα χαμογελο,οτι και καλα ολα ενταξι,αλλα οσο και να προσποιηθεις,ο αλλος καταλαβαινει,οτι δεν εισαι καλα
Αφου επιασα μια μελατη στυση,μ λεει πως θες,τις λεω στα 4
Στηνεται..λεω τωρα(απο μεσα μου): "θα το βαλω ετσι μελατο,και μετα απο 10 δευτερα θα μ πεσει,τη φαγαμε τη φωλα μας παλι ρε πουστη μoυ"
Εκει συμβαινει το θαυμα!
Η πουτανα εκανε μουνοπνιγμους στο μελατο μοριο,καταφερε να μου το ανορθωσει, τουλαχιστον σε γαμευσιμη κατασταση(οχι 100%),ειχα καλη αισθηση,και ετσι εχυσα.Δεν εκλεψε,ουτε εκανε νυξη για το χρονο,κατα τη διαρκεια της γαμευσης!
Oταν εβγαλα τη καποτα,μια ευωδεια δημητριακων πλυμηρισε το χωρο..εξου και ο τιτλος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Λόλα
vyzoilwtas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
273
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, numpas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2017
Όλα καλά ρε αρχηγέ, αλλά τι σχέση έχει το βερίκοκο με τα δημητριακά;;;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
22 Ιουλίου, 2017
Πες μου σε παρακαλώ τι σχέση έχουν τα βερύκοκα με τα δημητριακά;
23 Ιουλίου, 2017
Εσπεριδοειδη,ηθελα να πω,ναι εκανα λαθος τεκνα μου,Γερο-μύστηςα μη με λιδορειται!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3