Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Να πω πρώτα πώς η κυρία της υποδοχής ήταν άψογη. Έβαλα την υψηλότερη βαθμολογία που μπορούσα εκεί αλλά μόνο εκεί.
Να ξεκαθαρίσω πρώτα ότι αδικώ τη κοπέλα, βλέποντας ,επιλέγοντας, αποφασίζοντας και πληρώνοντας εγώ για αυτήν και μετά να γράφω αρνητικά για την επιλογή μου ... αλλά τη πάτησα στη κυριολεξία.
Δε θα έγραφα κριτική άν δεν υπήρχε το ποστάρισμα φίλου ( Doctor T) στο forum όπου τη πάτησε σε άλλο οίκο και εγώ πιθανόν εκεί το χειρίστηκα λίγο πιο έξυπνα.
Φίλε Doctor T όλοι κάποια στιγμή τη πατάμε.
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ επίσκεψη 23 Ιούνη - πρώτη μέρα και πρώτη ώρα - 11.15πμ. _Τώρα μόλις ανοίξαμε!!!
Φυσικά και δε πήγα γι αυτήν. Λέω ας ανεβώ να δω τι μέρος του λόγου είναι. Δεν έπρεπε όμως να περάσω, αλλά...
Συμπαθέστατη φατσούλα αλλά μέχρι εκεί.
Στο δωμάτιο μόλις έβγαλε τους κορσέδες (πως αντέχει τέτοιο σφίξιμο) και αποκαλύφθηκαν τα πατσοκοίλια και οι κυτταρίτιδες έκλεισα τα μάτια μου.
Ήθελα να φύγω αλλά ... έμεινα μόνο για στοματικό (χάλια αλλά πρέπει να είχε και η κοπέλα κομπλάρει με τη συμπεριφορά μου) ,(ούτε της μίλησα ούτε γύρισα να τη κοιτάξω, sory valentina!!) όπου και πες πώς τελείωσα και σε χρόνο dt είμαι έξω και με βρίζω.
Δε πρόσεξα για καθαριότητα της κοπέλας αλλά δε την είδα να χρησιμοποιεί νερό ούτε από το νιπτήρα , ούτε στο μπάνιο. Ο χώρος ήταν καθαρός, τώρα δε ξέρω.
Φεύγοντας η κοπέλα της υπηρεσίας με ρώτησε πως πέρασα.
Με προτεταμένο το δεξί μου χέρι και τη παλάμη μου μπροστά και σε κάθετη θέση τη κούνησα δεξιά και αριστερά λέγοντάς της
Χμμ!! Ετσι κι έτσι.
Δε θα το ξανακάνω!!! Και δε μου φταίει η κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.231
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 assos mpastouni chania, ace_Cha, Doctor T

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2017
Εγώ την επισκέφτηκα στις 25 Ιουνίου.
Το όμορφο πρόσωπό,τα προκαταρκτικά, τα βαθιά και σε διάρκεια γλωσσόφιλα που προσφέρει αντισταθμίζουν τις ατέλειες του σώματός της.
DT
Doctor T
25 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο καθένας από μας όταν επιλέξει μια κοπέλα να γαμήσει είναι απο αυτό που βλέπει στο σαλόνι. Εγώ εκεί αισθάνομαι ότι εξαπατήθηκα. Γι αυτό έγραψα και την μοναδική αρνητική κριτική. Νομίζω όμως ότι κάτι τέτοιο αφήνεις και συ να εννοηθεί στη δική σου κριτική. " Στο δωμάτιο που έγινε η αποκάλυψη απογοήτευση! Μικρό άδειο στήθος,χαλαρή ζαρωμένη κοιλιά ".Ε' εγώ γιατρέ μου εκεί δε θέλω σεξ , μια πίπα της κακιάς.. και δε με ξαναβλέπει . Εξαπατήθηκα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2