Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 25 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επειδή πήγα μεσημέρι όλα τα υπόλοιπα σπίτια ήταν κλειστά και αναγκαστικά βρέθηκα στο 2ο που ήταν το μόνο ανοιχτό. Την πάτησα επειδή μου είπαν ότι είναι καλό καυλάκι. Η κοπέλα είναι Τσιγγανορουμάνα και μιλάει Ελληνικά. Όταν μπήκα ο χώρος ήταν θεοσκότεινος και η κοπέλα δεν φαινόταν καλά.

Τέλος πάντων πήρα το απλό και μπήκα στο δωμάτιο. Αυτή ήρθε μετά από 5' Money Mouth
Ούτε χαιρέτησε ούτε τίποτα. Έβγαλε κατευθείαν τα ρούχα της και κάθισε στο κρεβάτι. Μου την έπαιξε μέχρι να σκληρύνει λίγο, μου φόρεσε τον σκούφο, και έκανε άγριο τσιμπούκι. Μετά με καβάλησε για λίγα λεπτά. Έπειτα γύρισε στα τέσσερα για να με κάνει να χύσω γρήγορα αλλά εγώ δεν μπορούσα οπότε άρχισε να μου τραβάει μαλακία. Το μισό γαμήσι το φάγαμε στην μαλακία.
Της μιλούσα και της έλεγα να κάνει πιο σιγά ή να κάνουμε ιεραποστολικό και να χύσω, και η αχαρακτήριστη όχι απλά δεν ήθελε αλλά δεν μου απαντούσε καν! Money Mouth

Στο τέλος της λέω που να σε χύσω και δεν μιλούσε ώσπου της γυρίζω το κεφάλι και την ξαναρωτάω για 3η φορά! Μου απαντά "εγώ δεν κάνω τέτοια"!

Έχυσα στην καπότα και πριν προλάβει να βγει όλο το σπέρμα πήρε το στρινγκ της και έκανε να φύγει.

Απαράδεκτη! Κλαίω το 30άρι. Μην την πατήσει κανείς άλλος έτσι. Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2017
Υπηρεσίες
hyena
Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
183
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ROMANIAN KILLER, kouklakis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού