Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εφόσον γύρισε η Αλεξάνδρα από την Άρντα (Βασίλειο Ξωτικών), είπα να την επισκεφτώ.

Απλό σαλονάρισμα & με υποσχόμενο βλέμμα. όσο περίμενα στο σαλόνι για να ετοιμαστεί το δωμάτιο, πηγαίνοντας σε άλλον συναγωνιστή μου πέταγε φιλάκια.

Ηταν πρόσχαρη & σε πολύ καλή διάθεση, κάτι που προμετράται στα θετικά της. Μπορεί να έιναι μιλφάκι, αλλά έχει καλό σώμα και διάθεση.

Ήρθε στο δωμάτιο, ακούμπησε στο κρεβάτι δίπλα μου & καθώς χάιδευε το δοξάρι μου, ρωτούσε πως είναι.
Με τα γόνατα στο κρεβάτι, έβγαζε νωχελικά τα τακούνια & με φιλούσε στο λαιμό.
Με κοιτάει μέσα στα μάτια και μου λέει: "Θέλω πούτσα".
"Γιαυτό ακριβώς ήρθα", της αποκρίθηκα & την αρπάζω με φόρα.
Άρχισα ένα μακρινό ταξίδι στην Μέση Γη. Περιπλανήθηκα πάνω στο κορμάκι της και την γεύτηκα με κάθε αισθητήριο όργανο μου.
Εκείνη μια βαριανάσαινε, μια γαργαλιόταν, μια φώναζε ότι θέλει πούτσα.

Δεν της χάλασα το χατίρι. Την πήρα μόνο ιεροποστολικά, με δυνατές πιστονιές , που έδειχνε να τις γουστάρει & εκείνη να μου σκαμπιλίζει το κωλαράκι μου.

Η Υπηρεσία, προς το τέλος της συνεύρεσης είχε έναν ξερόβηχα. Κρίμα που είναι καλοκαίρι και τσάι με μέλι δεν πολυ-τραβιέται. Η αλήθεια είναι ότι το 15' το φάγαμε.
Κατά τα άλλα καλά, χωρίς καθόλου βιασύνες από μέρους της κοπέλας, καθαρό και δροσερό δωμάτιο (κλιματισμός στο φουλ = εύγε), με τα μαντηλάκια του & τα συναφή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, Beowulf, dinos34 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2017
Φιλε το ιδιο κανει και η τσατσα την Νανσυ. Ειδικα αμα ακουει βογγητα. Ερχεται εξω απ την πορτα και ξεροβηχει. Ειναι η στανταρ πολιτικη της μοντελοαλυσιδας φαινεται. Οταν μοιραζουμε λεφτα σαν χανοι αυτα παθαινουμε.
DN
Duke Nukem
09 Ιουλίου, 2017
Με κοιτάει μέσα στα μάτια και μου λέει: "Θέλω πούτσα".

Μπας και της κάνει μαθήματα η Χριστίνα η Καζακστανή που "θήτεψε" στο 65 και στο 69;Το ίδιο έλεγε και αυτή "θέλω πούτσα"!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2