Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδυ τελευταιας βδομαδας του Ιουνιου.
Αφου περασα απο καμια 10αρια σπιτια κατεληξα στην Συλβανα.
Με καβλωσε το σκουρο δερμα και το σφιχτο μινιον κορμι της.

Στο δωματιο περασα καλα.Θετικο οτι μου την επαιξε για λιγο πριν βαλει το προφυλακτικο.
Πιπα ''νορμαλ'' για τα δεδομενα της περιοχης.Με εξεπληξαν ευχαριστα 3-4 αποπειρες για deepthroat.Ιεραποστολικο και τελειωμα στα 4.Με ευχαριστησε και εφυγε.
Παρα πολυ θετικο οτι μοσχομυριζε. Μηπως τελικα οι χοντρο-νταρντανες ειναι αυτες που μυριζουν ιδρωτσιλα,κωλιλα κτλ?
Γιατι πλακα πλακα δεν θυμαμαι καμια αδυνατουλα να βρωμουσε στο προσφατο παρελθον.

Δεν θα μου μεινει αξεχαστη αλλα για καποιον που αναζητα ενα τυπικο ξεφορτωμα ειναι μια χαρα.

Το δωματιο μου φανηκε πολυ καθαρο και χωρις περιεργες μυρωδιες.Ομως λιγο πριν ξαπλωσω στο σεντονι προσεξα 2 μεγαλες σταμπες απο σπερμα.Πηρα χαρτι και προσπαθησα να καταλαβω αν ειναι παλιες και ξεραμενες η φρεσκιες.Τελικα καλου κακου πηγα απο την αλλη μερια του κρεβατιου.
Τσατσα ουτε κρυο ουτε ζεστη.Δεν χτυπησε την πορτα.Οπως παντα ''1'' στο παρκινγκ γιατι τα σπασμενα τζαμια πανε συννεφο!

*Νοσταλγω τα χρονια 94-97 που προλαβα,τι καρα μουναρες ειχαν τα σπιτια τοτε? Θυμαμαι αυτες που ''εκλανα'' σε μια τσαρκα για να γαμησω καποια αλλη ηταν 10 φορες καλυτερες απο την πιο μουναρα του μεταξιου τωρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Συλβάνα
kurt russel
Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
167
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, fouxter, ThE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού