Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας γυρίσει σχεδόν όλα τα καταστήματα της περιοχής δίχως να βρώ κάποια να με συγκινήσει αποφάσησα να περάσω με την Τζούλια. Η κοπέλα δεν είναι ο τύπος μου εμφανησιακά αλλά με κέρδισε με τη συμπεριφορά της καθώς και με το δελεαστικό φούλ πρόγραμμα που ανακοίνωσε.

Στα του αγώνα τώρα ξεκίνησε με πολύ καλα προκαταρκτικά με φιλιά και χάδια σε όλο μου το κορμί και αφού κάυλωσα για τα καλά άρχισε να ρουφάει την ψωλή μου με τις φουσκωμένες τσιμπουκοχειλάρες της. Με ρουφαγε αρκετή ώρα μεχρι που της είπα να περάσει προφυλακτικό και να με καβαλήσει.

Γαμιόμασταν παθιασμένα σε διάφορες στάσεις, εκείνη εδειχνε σαν να το γούσταρε στα αλήθεια το σκηνικό, με φίλαγε με έγλιφε αναστέναζε και απο μόνη της μου πρότεινε να σκίσω το κωλαρακι της. Την έβαλα στα τέσσερα της τον κάρφωσα και τη ξέσκιζα μέχρι που έχυσα.

Αυτά τα λίγα απο μένα για μια κοπέλα που την κατατάσσω στις πιό τίμιες επιλογές της περιοχής και θα τη ξαναπροτιμήσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Djole77
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
731
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, statusorama, nobodyelsebutme και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού