Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυνή επίσκεψη, και η περιοχή είχε πολλούς πιτσιρικάδες. Ανεμογύριζαν σαν τις σβούρες, στην πάνω πλατεία του παράδρομου.

Κατέβηκα το δρομάκι, περνώντας από τα ίδια ονόματα στα σπιτάκια. Νέο όνομα η Νταγιάννα και είπα να την δοκιμάσω.

Μπήκα και η άλλες φορές πιεστική τσατσά τώρα ήταν όλο γλύκα. Μου παρουσίασε την κοπέλα η οποία με τα πορνοπάπουτσα ήταν γύρω στο 1,75 με αδύνατο κορμάκι.

Πλήρωσα το 30αρι, και πέρασα στον όροφο. Την ώρα του φρεσκαρίσματος ήρθε, και άρχισε να βγάζει τα εσώρουχα της.
Τα βυζάκια της με το ζόρι τα λες 1,5αρια, το κωλάκι της είναι όμορφο και στρογγυλό, αλλά αρκετά χαλαρό. Χαμουρευτήκαμε στα όρθια, και έδωσε επιφανειακά φιλιά.

Την ξάπλωσα στο κρεβάτι και ήρθα από πάνω της. Της έγλυψα τον λαιμό, και τύλιξε τα πόδια της γύρω μου. Το όργανο σηκώθηκε με την τριβή, και αμέσως βάλθηκε να το ρουφήξει.
Πίπα καλή, χωρίς χέρι, με βαθιά μπουκώματα. Την τράβηξα να ανέβει πάνω μου, και το μουνάκι της αγκάλιασε τον πούτσο μου. Κουνήθηκε με ρυθμό, και δέχθηκε τα χαστουκάκια της αδιαμαρτύρητα.

Την γύρισα στα τέσσερα, όπου την σφυροκόπησα δυνατά μέχρι να έρθει το τέλος.

Γενικά μια πρόσχαρη κοπέλα, έχει διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη, και δεν έδειξε ίχνη βιασύνης.

Πιθανόν να την ξαναεπισκεπτώ, αλλά δεν θα είναι η πρώτη επιλογή μου.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νταγιάννα
Υπηρεσίες
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, ydroxoos27 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού