Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ακολούθησα την κριτική του μέλους n.smirni76 που τις εμπιστεύομαι γενικά γιατί ταιριάζουν όπως έχω καταλάβει οι απόψεις αλλά δυστυχώς δεν έμεινα ικανοποιημένος...

Σοφία λοιπόν, πρωινή βάρδια, γύρω στο 1,70 λεπτή αλλά με κοιλούμπα, φυσικές βυζάρες 2,5αρες , χωρίς κυτταρίτιδα, με καστανοκόκκινο μαλλί μέχρι τους ώμους και αφέλειες μπροστά και σώμα σωλήνα όπως το λέω εγώ δηλαδή ΟΧΙ αχλαδωτό κώλο χωρίς περιφέρεια και ίσιο στα πλάγια.... Μου θύμισε πααααρα πολύ την Ράνια αν θυμάστε, αυτή που έκανε πιάτσα Σόλωνος ένα φεγγάρι και μετά έπιασε δουλειά στα σπίτια Λιοσίων και πέριξ στα Εξηκίου 18_ισόγειο, Τροφωνίου 13 κάτω κλπ αλλά η Σοφία στο πιο λεπτό της.... Να πω την αλήθεια ακόμα με τρώει μήπως τελικά ήταν αυτή με άλλο όνομα απλά έχει χάσει κιλά.....

Πήγα την είδα, έκανα μια βόλτα 10λεπτη και τελικά κατέληξα εκεί.
Μπαίνοντας μου λεει η τσατσα με ψιλο-ύφος (αν και αυτή η χρόνια τσατσα δεν πολυ ασχολείται) "κοπέλα αυτή που είδες τι θες πάλι να δεις???"...και της λέω "να περάσω ήρθα...όχι να δω ξανά"...
Αφού πέρασα κατά τις 16:30 μπήκε δωμάτιο την ώρα που σκούπιζα πούτσο από ένα γρήγορο κατουροπλύσιμο...μου είπε γιατί δεν μπήκα πριν κλπ και της είπα και καλά πήγα να βγάλω λεφτά... γδύθηκε, ξάπλωσα και αφού ανταλλάξαμε πληροφορίες για ηλικίες κλπ κλπ.... μου ψιλοέπαιζε τον πούτσο για να σήκωθεί.... στήθηκε 90 μοίρες γωνία σώματος στα γόνατα και κάθετα σε μένα, της είπα να έρθει από την άλλη να βλέπω λίγο καθρέφτη και πήγε να μου πάρει πίπα χωρίς καπότα...της ζήτησα να βάλει και κατευθείαν πίπα... δυστυχώς ΚΑΝΕΝΑ προκαταρκτικό αν και της έδωσα πάτημα με τις κινήσεις μου και τα λόγια μου αλλά ... δεν... δυστυχώς...
Και λέω άντε πάμε να γαμήσουμε να τελειώνουμε...Μου πήρα πίπα, σηκώθηκα όρθιος στο κρεβάτι μου πήρε λίγο ακόμα, μετά στήσιμο στα 4 σφυροκόπημα και γεια σας...

Χαιρετούρες και αυτό ήταν...

Ήταν ένα άγευστο κλασσικό γαμήσι από αυτά που ειλικρινά ξεχνιούνται καπάκι.... Δεν λέω πως η κοπέλα ήταν αρνητική. Ήταν ας πούμε και χαμογελαστή κλπ απλά δεν ένιωσα αυτή την άνεση...την ένιωσα καθαρά διεκπεραιωτική... Ίσως έφταιξε πως τέλειωνε και η βάρδια αλλά για μένα δεν πρέπει να είναι δικαιολογία αυτό...Επίσης η αίσθηση μου είναι πως δεν είναι 29 όπως είχε δηλώσει στον συναγωνιστή αλλά είναι προς τα 40αντα....

Ήδη ξεχάστηκε...

υ.γ. αν πάει κάποιος άλλος συναγωνιστής ας ρωτήσει αν είναι η παλιά Ράνια που ανέφερα από περιέργεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.839
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, professorx, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού