Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
για μένα πλέον η συμμετοχική ηδονή ειναι η εκατερωθεν βίαιη και παθιασμένη αίσθηση του σωματος του ενός απο τον άλλο , οτιδήποτε άλλο ειναι απλά μια υποψία ηδονής μια φτηνή απομίμηση του αληθινού...
ήμουν αρκετά καυλωμένος και έψαχνα κάτι καμπυλώδες και δεκτικό ...αντικρυσα μερικες καμπυλότητες αλλά αφου επιδεικνυαν την πραμάτεια τους γυριζαν πλατη και αποχωρουσαν απο τον χωρο επιδειξεων και έτσι δεν με επειθαν για την συμμετοχη τους στα ενδότερα
...συναντησα ένα μελαγχροινό λεπτό με μελάγχρωη επιδερμίδα το οποιο δεν είχε μεν καμπυλότητες ωστοσο με καυλάντισε καλά στο σαλόνι , μου έπιανε το πέος και γω τα χειλη του αιδοιου της στο σαλόνι ...και έτσι υπεθεσα οτι θα εχει αναλογη συμπεριφορα και μεσα ...
μου έβγαλε βιαστικά τα ρούχα και έβγαλε και κεινη βιαστικά τα δικά της ενω θα περίμενα μια αισθησιακή απέκδυση ...τελοσπάντων στην συνέχεια ήθελα να φαω στην κυριολεξία τους μεσαιους μαστους της με τις μελαγχρωες θηλές και κεινη ήταν δεκτική εν μέρει ...μου έλεγε "μην με δαγκώνεις με το μαλακό " ---> πρώτη ημι-ξενέρα ...
στη συνέχεια μου άπλωσε τα ποδια και μου αποκάλυψε το αιδοιο της το οποιο ήταν έτοιμο προς βρώσιν πράγμα που έγινε ...επιδώθηκα σε μια παθιασμένη αιδιολειχία με κεινη να εκπέμπει ψιλοψευτικα επιφωνήματα καυλας ...
στη συνέχεια της έβαλα το ημιδιατεταμένο πέος μου στο προσωπό της και κεινη δυστυχώς έβαλε λάστιχο προς απογοητευσή μου ...--->δευτερη ημι-ξενέρα
τελοσπάντων ...της έβαλα το χέρι να μου πιάνει το όσχεο και της βάτευα το στόμα με το διατεταμένο πεοεντέριό μου ...όταν η στυση ήταν 100άρα δημιουργήθηκαν μέσα μου κυνικά ένστικτα και της προτεινα την εν λόγω στάση ...πηρα θεση και της τον έβαλα εκ των όπισθεν και έκανα 2 βιαιες διεισδύσεις αλλά με έκοψε "πιο σιγα μωρό μου " --->τρίτη ημι-ξενέρα
οι συσσωρευμένες ξενέρες και οι αρνήσεις ενεργοποιούν το συμπαθητικό κομμάτι του ΑΝΣ μου σε μια αντίδραση φυγής και έτσι έκσπερμάτισα για να απεμπλακώ κατευνάζοντας απλά την καυλα μου ...δλδ απλά έφυγαν τα χοντρά με μια ημισυμμετοχή απο το θηλεο ...
όταν τελειώσα μου είπε "γρηγορα τελείωσες" και "λογικό και δικαιο " σκέφτηκα...γιατί οτιδήποτε δεν είναι εξισου και αμοιβαία συμμετοχικό δεν έχει νόημα να επιτείνεται ...αυτη είναι η έκφραση της φυσιολογίας του σωματός μου ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Trevor Philips, Djole77 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού