Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εχω σκασει με φιλο που ψαχνει να γαμισει εγω μολις απο μια πολυ μετρια καταθεση , αναιβαινουν κι αλλοι , κατι φαφλαταδες ακουγοντουσαν απο κατω με τα πολλα μαζευοντε καμια 7-8 ατομα , βγαινει το μωρο και μου θυμιζει μια χριστινα που ειχα πετυχει μια φορα , δεν ειναι αυτη αλλα μαρεσει 15 παιρνει και δε μαρεσει και τοσο πολυ , μετα απο φολα / μετρια καταθεση δεν ειμαι για αλλα δε το συζηταω καν , μπλα μπλα και ναζι χωνεται ο φιλος μου χωνωντε και οι φαυφλαταδες τη βλεπω την αντριαννα καυλωνει με την ιδεα του φουλ του φαφλατα με 15αρι , δε το συζηταω με τον εαυτο μου , αφινω τη φαση να εξελιχθει αφου την εχω κοωει οτι θα βγει γουστο εδω περα μιας και οι φαφλαταδες δε το πανε και αυτοι ασχημα , με τα πολλα τα σουξου μου εχω αρχισει να καυλωνω και πανω που αρχιζω να το σκεφτομαι πεταγετε ο ενας απο τους τρεις και κατι λεει πανω στη συζητηση - ε αφου και συ πουτανα εισαι και σε πληρωνουμε , μη τα πολυλογω κανα λεπτο αργοτερα ειμασταν ολοι μας εξω και η καθε παρεα στο δρομο της ...

μου εμεινε ομως , πηγα την επομενη και μπηκα σουμπιτος , ερχετε το μωρο πολυ δυστακτικο και φοβισμενο αφου μαλλον και η υπηρεσια δε θα με θυμοταν απο χτες και ηταν σχετικα ρχη της βαρδιας και θα της ειπε κανα περιεργο τεσπα , το μωρο κοντουλι γλυκο και προστυχο προσωπο με ωραιο στρογγυλο κωλο, με θυματε απο το χτεσινο σκηνικο και μου μου κανει παρατιριση ταχα μου για του αλλου τη βλακεια, αρκετα επικεινωνιακη καλη διαθεση , καλουτσικη συμετοχη , ειναι ομως αυτο που λενε δε ταιριαζουνε δυο ανθρωποι , δε ταιλιωνα με τη καμια , αλαγες στασης απ εδω απο κει πανω κατω τπτ , αστο κοπελια δε θα χυσω να πιδιομαστε μεχρι να ξημερωσει της λεω και παω να τη κανω απ το κρεβατι , με αρπαζει απ το χερι και μου λεει - που θα πας ? το σκεφτομε κανα δευτερολεπτο , παω να το παιξω μεταξι σοβαρου κι αστειου αφου 50% ηταν πιθανοτητα , ελα εδω μου κανει στο δεκαλεπτο απανω , λεω απο μεσα μου αντε να δω ποσο θα κατσει και τι θα πει για να τη κανει , το χω δει απο τη στιγμη που μου αρπαξε το χερι οτι το χει παρει πατριωτικα το θεμα , με αρχιζει σε μια μαλακια που οχι απλα δε θα εχυνα αλλα θα μου επεφτε τελειως κιολας , τη σταματαω και με δικες μου υποδειξεις υστερα απο αρκκετη ωρα και κοπο και των δυο ηρθε το τελος με εμενα ενα με το κρεβατι εγω εχω χασει την αισθηση του χρονου και τη τσατσα να μην εχει ενοχλισει , πιανει τα εσωρουχα της και κει που τα φοραει συνερχομε και γω και την αρπαζω και της φυλαω το κωλο ,
-σε ευχαριστω , αλλη θα τα χε παρατισει απο ωρα , χαρικε που το αναγνωρισα και με αποχαιρετισε με ενα γλυκο φυλι καπου μεταξι μαγουλου και χειλιων
χρονος παραμονης πανω απο τεταρτο

αν ηταν 10 ευρο θα ξαναπηγαινα , αν ηταν 20 παλυ θα ξαναπηγαινα , αυτο το 15 μου καθεται πολυ στραβα γενικως , κερνα ενα εμφιαλωμενο νερο μια σοκολατα στο τελος και καντο 20 τι να πω ?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, TZOYLI, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού