Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον λιγα λογια και καλα , ναταλι μικρη τσιγγανα βουλγαρα πολυ αδυνατη πολυ μινιον στα ολα της , γυμνη ειναι πολυ αδυνατη , ανυπαρκτο βυζι αλλα λαχταριστη ρωγα κωλος πεταχτος για τα ~42 κιλα που ειναι ολη κι ολη.
Ντυμενη , ανορεξικη δεν υπηρχε περιπτωση να τη κοιταξω στο δρομο , ιδιως με αυτα τα χαζα τζιν και φουτερ της ηληκιας της που φοραει , κανονικα δεν ειναι για πολλα , τα χερια ομως ειναι για τραγανισμα , σε οσους αρεσει η φαντασιωση πιτσιρικα στο παιζει γιατι ειναι πολυ μικρη γενικως ειναι μαστ , απιθανα χαρακτηριστικη φωνη , πολυ παρλα στα προκατ αλλα στον αγωνα ειναι εκει ,γενικα προσπαθει να με κραταει σε αποσταση , δε το καταφερνει παντα γιατι προφανος της προκαλω οτι και αυτη εμενα , πραγματικα εχω παει πεθαμενος και εχω καταφερει να χυσω και δε μηλαω για τη 5η η 6η συνευρεση , σκεφτομαι , ειμαι πτωμα ουτε η ναταλια και αμμεσως βρισκω ενα ποσο ενεργειας να πεταχτω , το μονο σπαστικο που εχει ειναι αυτη η βλακεια που φοραει πανω , ενα σουτιεν και μαγιο απο πανω να φουσκωνει , τη πρωτη φορα που την ειδα λεω πρεζακι ειναι αυτο ? , τα ματια ομως δεν αφηνουν περιθωριο για αποριες , ειναι πολυ ζωντανα , εχει παρει και κανα δυο κιλα απο τοτε ειναι σχεδον στα φυσιολογικα της κιλα που απο κατασκευης δεν ειναι και πολλα , κατα δηλωση της τους πολυ μεγαλους πουτσους τους διωχνει , πολυ επηκεινωνιακη , με αυτοπεποιθηση και ακομπλεξαριστη αρκετα εξυπνη μεχρι ενα βαθμο πραγματικο αρνητικο οτι δε με αφηνει πολλα αεροπλανικα που ειναι ουτε για ζεσταμα σε αυτα τα κιλα , πισω στα ματια , γενικως το προσωπο ειναι εξωτικο και βγαζει μια αυρα, πας με τα νερα της , ομορφα και χαλαρα στην αρχη και οταν ανοιξει το μουνακι της αντεχει μεχρι ενα βαθμο , για 10 ευρο , αν εξαιρεσεις το χωρο που δεν ειναι βρωμικος αλλα πως ειναι ετσι ?? γαμας καλα , γαμικουλες εξυπνακιδες φαφλαταδες ψευτες τους αναγνωριζει απ τα σκαλια , γενικα πολυ κουλ τυπακι δε χανει τη ψυχραιμια της εχει το τροπο της , δινει μουνι στο στομα , το απποφευγω , παντα καθαρη , το βρωμομπουρδελο που δουλευει να ηταν σε καλητερη κατασταση ... αλαξε τσατσα προσφατα που προσπαθουσε να της παρει τον αερα με φωνες και χαζομαρες , την εβαλε στη θεση της ευκολα , δεν ενοχλει και φενεται καποιος να της εδειξε πως να μιλαει στο κοσμο γιατι στην αρχη πουλουσε ενα αρχιλοχιγιλικη και στους πελατες

Εξτρα σαλτσα , οποιος καριολης παει και κλεβει τη λαμπα απο το φαναρι και μενει χωρις δουλεια για ωρες το μαγαζι , θα κανει μερος της πορτας οταν τον πετυχω , οχι τπτ αλλο αλλα εχω φαει φολα επειδη νομιζα οτι ηταν κλειστο το μαγαζι , εδω που τα λεμε το μαγαζι φτεει δε φτεει κανεις , ειναι για το μπουτσο

το ισπαμικο στις υπηρεσιες το εβαλα να πουμε καμια μαλακια Μαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, fouxter, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού