Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σε ολο το κοσμο , αποφασισα να γραψω κρητικη για να βαλω και γω τον οβολο μου σε αυτο το database ,

Γκαυλωμενος απο χτες στη παραλια και επειδη θα ξαναπηγαινα ειπα να παω να ριξω ενα πουτσο πρωτα να σκασω χαλαρος μη κοιταω οτι κωλο περναει απο μπροστα μου , παρκαρω και ξεκιναω ανιχνευση γαμευσιμης κορασιδας , πιανω τη μια μερια του δρομου , κατι κουνιοταν ,πιανω την αποδω μερια , μπαινω στο εν λογο τσαρδι και βλεπω μια ξανθια μιλφαρα να καθεται και να με περιμενει μαλλον απο τα χαραματα , εδω ειμαστε λεω απο μεσα μου και νιοθω σκηρτιματα στο καβαλο , αμμεσως συνιδιτοποιω οτι ειναι η τσατσα αφου ειναι ντυμενη , σηκωνετε και κανει να μιλσει , σκεφτομαι , πες κατι μαγικο να γινει της πουτανας μεσημεριατικα και οχι κανα ποιημα , ξεκιναει το ποιημα , βγαινει μια ξανθια σα τη κορη της ξανθιας και κει που το μυαλο μου εχει αρχισει να παιρνει αναποδες ξεπροβαλει η λαουρα , η κοπελα εχει ματαρες εχω παθει σοκ προσπαθω να ξαναμπω στη φαντασιωση μου και απλα δεν υπαρχει τπτ , μονο οι βυζαρες και οι ματαρες της λαουρας , ψελιζω ενα " παω μια βολτα" να ανασυνταξω το μυαλο μου και να σκεφτω στην ουσια τους λογους που ενα τετοιο μουνι δεν ειναι σε κανα στουντιο , συνεχιζω τη βολτα , στο γωνιακο πιανω τη σηζητηση με τη τσατσα αρχιζω να καυλωνω με αυτη και οταν βγηκε ενα γαμευσιμο μωρο δε μου εκανε κουκου , τη λαυρα θα σκεφτομουνα και στο δωματιο και στη παραλια , γυρναω πισω , μπαινω μεσαη
- Θα περασετε ?
- Προφανος
με οδηγει στο τερμα δωματιο , κλινει η πορτα , οι βυζαρες της λαουρας ειναι ποιο κοντα , βγαζω φανελα και ειμαι ετοιμος αφου φοραω σαγιοναρες και μαγιο , ειμαι πολυ ετοιμος λεμε !!
και κει που τρυγυρναω το δωματιο με την αγωνια να μεγαλωνει , ανοιγει ξαφνικια η πορτα καταφατσα και τρομαζω πραγματικα αφου μου ηρθε τελειως αθορυβα , αχχχ της κανω καπου μεταξι σοβαρου και αστειου ( μεταξι μας τωρα χεστικα απανω μου απ τη τρομαρα )
-ΣΥΓΝΩΜΗ μου λεει , γιατο μαλυ της που ειχε ενα περιεργο κοτσο ??
-Μια χαρα ειναι το μαλλυ σου αν θες στο φτιαχνω εγω
-ΟΧΙ το μαλλυ μου δε το πειραζει κανεις, εκτος απο τη ταδε και τη ταδε
ΚΑΙ το γκομενο σου οταν σε ξεκωλιαζει ολη νυχτα και σου κανει το μαλλυ οπως ειναι τωρα σκεφτομαι ,
κηναει προς το κρεβατι και ειμαι συγουρος απ το τροπο που απεφυγε τα λαιμαργα μου χερια οτι εκει τελιωσαν και τα προκατ , σκεφτομαι να παρω το μπουλο και το 20ευρο μου μαζι , βλεπω το κωλο της και λεω δε γαμιεται , παω να τη πλησιασω και παει να με βαλει στο "προγραμμα" απο ντριπλαρω με το απο που εισαι και μου λεει αργολιδα , ελληνιδα εχω να δω στη φυλης απο τα 90's , βγαζω το μαγιο , αυτη το δικο της και μου μωστραρει το κωλο της στο καθρεφτη , η κωλοτρυπιδα δουλεμενη καργα οποτε και οι υποθεσεις μου ευστοχες , αρχιζω να ψαχουλευω το δερμα της , αυτη πειρε χαρτι να σκουπισει τα ζουμια και φοραει καποτα σε 75αρα στηση , μια χαρα σκεφτομαι ακομα δεν εχω πιασει βθζι , μη και χυσω στο τσιμπθκι και απο τη πλατη και τα πλευρα ειπα επιτελους να ακουμπισω λιγο αυτη τη βυζαρα , κρεμασμενη μεν αλλα του γουστου μου δε , αχχχ μου κανει λες και οι τριχες μου ηταν προκες
-εδω μη εχω ταδε και ταδε και παιρνω αντιβιωση γιαυτο το λογο
- οκ , συγνωμη δε το ηξερα της ειπα λες και ειχα οντως κανει κατι
δε χαλιεμαι , η πιπα της καλουτσικη για φυλης ,παραμεριζω τα τατου και κανω να γευτω τα πλευρα της
-ΟΧΙ μου κανει
δευτερη αποπειρα με ακομη λιγοτερο στομα και ποιο πολυ μαγουλο
τραβιεται και πριν ξεστομισει και αλλη μαλακια της παιρνω τη ψολη απ το στομα και πολυ ομορφα της λεω
-Γαματο κοπελια . Δε τρεχει μια
μεχρι να καταλαβει τι γινετε εχω βγαλει το ρποφυλακτικο και τη βλεπω που παθενει ενα ορμονικο σοκ
-ΔΕ τρεχει μια της ξανακανω
- ΕΕμμμ Επρεπε να μου το πεις οτι σαρεσουν τα φυλακια μου λεει φευγοντας
γυρναω και τη κοιταω με απορια ( τι εκανε χτες το βραδυ και πιστευει αυτα που λεει )
-Καλημερα
-Τιι !!?? μου κανει καπου μεταξι δεν ακουσα τι ειπες και δε μπορει να ενοεις αυτο που λες
-Καλημερα της ξανακανω αυτη τη φορα με ποι πολυ υφος τυπου " να εχεις μια καλη μερα "
μου ριχνει ενα ξεχεσιμο απο μεσα της και κλινει τη πορτα μαλλον ηρεμα

τη κρητικη αυτη δε θα την εγραφα αλλα πηγαινοντας πισω την ακουω που λεει
-με το που μπηκα μεσαααα ... μπηκε και αυτη μεσα στο κουζινακι και δεν ακουσα παρακατω
εγω παντως ετσι τα ειδα τα πραματα , χωρις υπερβολες και χωρις σαλτσες ,οτι ειπε το ειπε επειδη ειναι πραγματικα στοκος η απλα φοβηθικε μη ζητουσα τα λεφτα μου πισω, η σαλτσα τωρα αρχιζει
Το καρμα δε μπορει να ειναι καλο , ειναι μονο αρνητικο και το δεχεται οποιος το δημιουργει , οταν δινεις λεφτα σε μια πουτανα δημιουργεις καρμα , το παραδοξο ειναι οτι στη πορεια η πουτανα οχι απλα δε δημιουργει καρμα αλλα ισα ισα εξιλεωνετε κιολας , ετσι λοιπον φευγοντας ξαναειπα μια γενικη καλημερα και αποχωρησα

στο μπανιο μου εκατσα και σκεφτικα τα περι καρμα , οτι αν και συ πας και κραξεις μια που τη πληρωσες για να κανετε σεξ ( χωρις φυλακια αλλα και με κανενα ιχνος προκατ ) θα γλιτωσεις αλλους συναδελφους , οποιος λοιπον θελει να παιξει μια μαλακια πανω σε ελληνικο κρεας ας παει , η κοπελα ειναι μουναρα αλλα αν εκοβε τη γλουτενη που τη πειραζει σε συνδιασμο με τη ζαχαρη που καταναλωνει οι ορμονες θα ρθουν στα ισα τους χωρις φαρμακα ( μαλλον ) και ποιο μουναρα θα γινει , τωρα αν θα κοωει τους γκομενους που της γαμανε τη ψυχη δε το ξερω

για οσους αρεσκοντε στη σαλτσα και ενδιαφεροντε για το τι εκανα με εκεινες τις καυλες που κουβαλαγα τοσες μερες , πειρα το αμξι και κατεβηκα μεταξι , χαλασα τη πιατσα δινοντας 20 αντι 10 ευρο σε μια κοπελα που την ομορφια της λαουρας δε την ειχε , ειχε ομως ποιο πολυ ναζι που κρατισε και στο δωματιο ... γιαυτη θα το σκεφτω αν θα κανω κρητικη γιατι ειναι το κοριτσι μου και δε θελω πολλα πολλα με σας τους ανωμαλους εδωμεσα Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vlaxos57, jasmlez, ThE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2017
Τελεια κριτικη και αληθινη!Αντιβιοσηωπρεπει να πινη κανα 8μηνο...και πτιν 8 μηνες που την εσπροξα τελευταια φορα αυτο μουχε πει..αρα ηταν ψεμα..Εκτος αν εχει κανει καψα απο την σιλικονη αν ειναι αυτο ας την βγαλη να σοθη..Ειναι απο αλβανια..και ειναι ξενεροτη...εγω πιστευω πως αυτη και με τους γκομενους ξενεροτη ειναι στανταρ!οσο για την κολοτρυπηδα της δεν ειναι δουλεμενη ειναι απλα ετσι η ανατομια της εγω την σουταρα απο το προγραμμα μου απο οταν αρνηθικε το 69 καποια αλλα τα ειχα παραβλεψη...και κακος!
06 Ιουνίου, 2017
Δε σου κανω λαικ γιατι η Λαουρα ειναι γνωστη ξεπετα.
DN
Duke Nukem
06 Ιουνίου, 2017
Γνωστή φόλα εδώ και χρόνια.´Εχουν γραφτεί 10αδες αρνητικές κριτικές.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3