Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινη επισκεψη 11.30 με ενημερωνη η υπηρεσια η κοπελα ειναι η τινα απο ρουμανια ειναι στο δωματιο την ξερεις οχι λεω αλλα εχω ακουσει.βγαινη το μωρο μελαχρινακι οπως μου αρεση πεταχτουλα.Αμεσως δινω το εικοσευρω και μπαινω στο δωματιο.Σε λιγο ερχεται και η Τινα φιλακια στο σωμα πολυ καλη στην πιπα και της περνω και το χερι και το εκανε μονο με το στομα πολυ καυλα.πως θες μου λεει απο πανω ανεβα.Σπουπερ στενο και να καυλωνει να σταζει το ενοιωθα επανω μου καθως την χτυπουσα και εγω απο κατω δεν αντεξε αλλο ελα εσυ μου λεει στα τεσσερα της λεω μπορεις μου αρεσουν ολες οι στασεις μου λεει.την πηγαινα ποτε αργα ποτε γρηγορα και ποτε μεσα ποτε εξω εξω τρελαθηκε το μωρακι επειδη αργουσα. Μπορεις κατω ναι αμεσως πολυ καλη χωρις δευτερη κουβεντα.εκει καθησα μεσα της να την φερνω γυρω γυρω και να εχω πεσει πανω της ατνε λεω να τελειωνουμε και την χτυπαω λιγο στα γρηγορα και ηρθε το τελος για να μην την κουραζω αλλο.και γυριζει και μου λεει Μωρο μου εσυ γαμας πολυ και κοιταζε το εργαλειο.γιατι δεν σου αρεσει εμενα ου παρα πολυ ωραια μονο τα πρωινα εισαι εδω ναι μου λεει τα απογευματα οχι δεν δουλευω.Με ανεβασε πολυ αυτο το μωρακι μετα απο την σφαλιαρα της Αννουλας στο Αγιου πετρου της ρουμανας και οχι της βουλγαρας.Να εισαι καλα μωρο μου να περναμε και εμεις καλα μαζι σου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Τίνα
experts
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
199
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού