Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καυλωμένος και βυζολάγνος έκανα χθες το απόγευμα μια γύρα μήπως και πετύχω κάτι αξιόλογο.
Είχα αποφασίσει να περάσω με την Έλενα την ψηλή στη Φυλής 65 αλλά όταν ξαναπέρασα την είχε ήδη κλείσει συναγωνιστής για μισή ώρα.

Επιστροφή στη Φωκαίας λοιπόν και ανέβασμα στον όροφο όπου λίγο νωρίτερα με είχε καυλαντήσει η Αντριάννα.
Την έχουν περιγράψει πολύ καλά οι προηγούμενοι.

Χάρηκε που επέστρεψα,έδωσα το 20άρικο και μπήκα στο αρκετά καθαρό δωμάτιο.
Ύστερα από λίγο,να και η Αντριάννα.
Λίγο βαριεστημένη και όχι τόσο ορεξάτη όπως νωρίτερα στο σαλόνι.
Τη γδύνω,αρχίζω να τη βυζαίνω,δεν ήθελα και πολύ για να φτιαχτώ,το βλέπει και χαμηλώνει για πίπα.
Άτεχνη,με χέρι,με δόντι,με πόνο,δίχως γλώσσα και με αστείες προσπάθειες για δήθεν πουτσοπνιξίματα.

Από ντούρος πέρασα στο ημιμελοποιημένος.
Προσπάθησα να παρατείνω λίγο περισσότερο τα δικά μου (όχι δικά της να εξηγούμαστε) προκαταρκτικά αλλά μάταια.
Το μισομελάτο το θεώρησε ικανοποιητικό για να μου περάσει προφυλακτικό και να προχωρήσει παρακάτω.

Το παιχνίδι είχε αρχίσει να χάνεται.
Καβάλημα από πάνω όπου και άρχισε να κοπανιέται σαν να είχα 100άρα στύση ενώ εγώ ένοιωθα λίγα πράγματα.
Ύστερα από λίγο και αφού της είπα "καλά δεν καταλαβαίνεις;" ξεφύσησε μια και δυο και τρεις κοιτάζοντάς με σαν χάνος και αποφάσισε να κατέβει.

Και αυτό που έκανε ήταν απλά να στηθεί καμπουριαστά στα τέσσερα περιμένοντάς με λες και το θέμα ήταν η στάση και όχι τα υπόλοιπα.
Προσπάθησα να έρθω στα ίσια μόνος μου ενώ αυτή μού κουνούσε τάχα καυλωτικά τον κώλο της.

Μόλις κατάφερα σχετικά ικανοποιητική στύση πλησίασα αποφασισμένος να ρίξω δυνατές πιστονιές λόγω νεύρων περισσότερο αλλά και για να μπορέσω να μη φύγω άχυστος.

Και με το που πλησιάζω μού έρχεται μια απίστευτη μυρωδιά κωλίλας.
Ε,αυτό ήταν και το τελειωτικό χτύπημα.
Σταματάω,βγάζω το προφυλακτικό και της λέω να φύγει από το δωμάτιο.
Αρχίζει τα "μα" και "μου" και "μα τί έγινε μωρό μου ήσουν κουρασμένος;",της απάντησα κι εγώ εξοργισμένος "να πλένεσαι κιόλας για να μη βρωμάς" μάζεψε τα εσώρούχα της και βγήκε.

Στοιχειώδη πράγματα από την κάθε κοπέλα και σεβασμός στον πελάτη και στα χρήματά του προϋποθέτουν το φιλότιμο από κάθε άποψη.
Όταν λοιπόν δεν σέβεσαι πρώτα τον εαυτό σου και δεν φροντίζεις πριν και πάνω απ'όλα την υγιεινή και καθαριότητά σου φυσικό και επόμενο είναι να είσαι τσάμπα πουτάνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
P0
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, iuakoya και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού