Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από όλο αυτό το μπέρδεμα με τις Μαρινομαρίες...αφού ξεκαθαρίσαμε με το συναγωνιστή προφέσορα πια είνα τελικά ο στόχος μου...βούρ για το κατουρημένο Μετάξι....Η Μαρία λοιπόν είναι μια όμορφη στρουμπούλούλα ...με κατανεμημένα πολύ όμορφα τα κιλά επάνω της...καμπύλες...βύζάρες κωλάρα για χουφτώματα σγουρό μαλλί μελαχροινό.όμορφα μάτια ωραία επιδερμίδα....στα ενδώτερα λοιπόν..ήρθε η κοπέλα με πολύ καλή διάθεση κάτι που δε φαίνετε στο σαλόνι....κατευθείαν γλωσσόφιλα......βούτηξα στις βυζάρες της και με το χέρι έτριβα το μουνάκι της το οποίο υγράνθηκε σχετικά αμέσως...την τοποθέτησα από πάνω μου και εκείνη τριβόταν πάνω στο πυρομένο καυλί μου..είχαν χτυπήσει κόκκινο οι καύλες....τη σταμάτησα μην και έιχαμε κανά ατύχημα...με υπερκαύλωσε αυτή η γκόμενα.....τη γύρισα στα 4 έσπασε ωραία τη μέση και την άρχισα σε μια μουνοκωλογλυφάδα...είχε γίνει μούσκεμα...τώρα ψέμματα η αλήθεια όλη αυτή η καύλα που έβγαζε..δε με ένοιαζε.....το ζούσε σαν να μην είχε αύριο....αφού τη γιάλισα κανα τρίλεπτο.....εκεί που ημουν όρθιος στο πάτωμα και την έγλυφα τη γυρίζω σε ανάποδο 69....έκατσε ανάσκελα με το κεφάλι να είναι κυριολεκτικά έξω από το κρεβατι...εγώ όρθιος της γαμούσα το στόμα σα να της γαμούσα το μουνί...deepthroat φάση..ταυτόχρονα τη γλυφομούνιαζα..και τη κάρφωνα στο στόμα ενώ εκέινη έχυνε στο δικό μου τα υγρά της....μοσχομύριζε και είχε παχιά μουνόχειλα....δε τη γάμησα καθόλου ..εκεί στα όρθια ανάποδο 69 έχυσα στο στόμα της βαθιά με δύναμη....η μούρη μου είχε γεμίσει μουνόζουμα....όταν άδειασα εντελώς μου λέει ευγενικά ότι δε κάνει τελειωτικό στο στόμα....αλλά μεσα στη καύλα δε μου είπε να σταματήσω..δε τραβήχτηκε...αφού λοιπόν τα έφτυσε...ότι είχε μείνει δηλαδή γιατί με τέτοια δύναμη γαμησιού στο στόμα πρέπει να κατάπιε αρκετά......με ευχαρίστησε με γλωσσοφίλιασε με γεύση από τα χύσια μου και με καληνύχτησε..πολύ καλή επαγγελματίας ευγενική και pse υπηρεσίες.....στο δεκάρικο είναι από τις λίγες με τέτοιες υπηρεσίες.....σίγουρα θα τη ξαναδώ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, Επιρρεπής και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2017
Μυστη καραμελομα κάνει
15 Μαΐου, 2017
Τη δοκίμασα χθες και με εξέπληξε ευχάριστα με τη διάθεσή της και τις υπηρεσίες της,ανεβάζει τον μ.ο. της περιοχής!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2