Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαίρετε.Επίσκεψη στον 2ο οίκο ανοχής μετά από καιρό.Πέτυχα τον τσάτσο(τον φαλάκρα με τα γυαλιά) και μου παρουσίασε την Τζωρτζιάνα.Εμφανισιακά τρώγεται ενώ έχει ωραίο κώλο και καλό βυζάκι.Τέλος πάντων δίνω το πορνοπαράβολο των 30 ευρώ και περνά στα ενδότερα.Δωμάτιο πεντακάθαρο μπορώ να πώ.Μετά από κάποια λεπτά έρχεται η κοπέλα και αρχίζουμε κάποια υποτυπώδη προκαταρκτικά με χάδια και φιλιά σε λαιμό(δεν δέχεται γλωσσόφιλα).Συμπαθητική πίπα,2 στάσεις στη συνέχεια και μετά οι γεννητικοί μου αδένες(τα αρχίδια κατά το κοινώς λεγόμενο) έβγαλαν το γεννητικό υγρό 2 εβδομάδων.Η όλη συννενόηση με την κοπέλα έγινε στη νοηματική γι'αυτό και ο τίτλος της κριτικής μου.Και κλείνω με το εξής.Φεύγοντας πετυχαίνω 2 εβραίους τουρίστες.Πέρασε ο ένας και ο άλλος περίμενε έξω με το αμάξι του.Ο τελευταίος με ρωτά πώς είναι οι τιμές για σέξ στα μπουρδέλα,γιατί του ζήτησαν(άκουσον άκουσον) 300 ευρώ!Σε γενικές γραμμές όμως δεν μπορώ να πώ πώς ξετρελάθηκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάννα
MaximTsigalko13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
266
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, madrach, sex volcano

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2017
Από πού είναι σ είπε?Μήπως ήταν και παλιά?
12 Μαΐου, 2017
πασα μου την πηρα και εγω την τυπισσα βουβο γαμησι και με νοηματα δεν λεει πασα μου δεν ειναι για 2 φορα!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2