Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν περιγραφω αλλο..μετα την πρωινη απογοητευση Πηγα γυρω στις 6 χωρις πολυ χρονο κατευθειαν να δοκιμασω την πανεμορφη ελλη...Το σαλονι γεματο..εκατσα τελευταιος και ελπιζα να φυγουν πολλοι γιατι δεν ειχα ωρα..κι οντως ετσι εγινε...Μπαινω στο δωματιο αφου με ρωτησε η τσατσα αν θελω ελευθερο η απλο..πηρα απλο...Μετα απο 5-6 λεπτα ερχεται το μωρο..μπαινει μεσα..αρχιζει το χωρο..να βαραει τον κωλο του...με ρωταει αν ξερω αγγλικα και μου φερνει το μουνι στο στομα σχεδον...αρχιζει τα φιλια και τα δαγκωματα...ας αρχισει το σοου λεει στα αγγλικα..λατρευω αυτο το καυλι..αρχιζει μια απιστευτη πιπα και σχεδον με τελειωσε...Μου γυριζει στα 4 κι αρχιζει να μου φωναζει στα αγγλικα να τη γαμησω...ε δεν ηθελα και πολυ αρχισα να τη σφυροκοπω..λιγο πριν τελειωσω τη γυριοσα σε κανονικι σταση..της ανοιξα τα ποδια μπηκα ολος μεσα και μετα τα βαλα στους ωμους καιτη βιαζα..ππρωτη φορα ειδα πουτανα να μου ουρλιαζει ετσι και να μου λεει τοσα βρωμολογα...το τελος επηλθε μεσα της και ενω με κοιταζε προστυχα με τις υπεροχες ματαρες της...Φιλακι με ευχαριστησε οπως κι εγω αυτη κι εφυγε..φευγοντας επεσε πανω μου την ωρα που βγαινε στο σαλονι και μες το χαμογελο με ξαναφιλησε και μου ειπε πως με ξαναπεριμενει..



Πραγματικα απιστευτη εμπειρια..σε κανει νανιωθεις οτι παιζεις σε τσοντα..και φυσικα δεν βλεπω την ωρα που θα την ξανατιμησω δεοντως!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού