Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάνοντας μια μικρή βόλτα προχθές το βράδυ έβρισκα περισσότερο κλειστά παρά ανοικτά μαγαζιά.
Εδώ,στο 17,ήταν η Έλενα.
Για όσους δεν την γνωρίζουν είναι καστανή ψηλή και λίγο νταρντάνα.
Μου γέλασε συμπαθητικά κι έτσι αποφάσισα να περάσω.
Ευχάριστη και στο δωμάτιο με το που μπήκε της άρχισα την επίθεση παίζοντας με το στήθος της.
Ανταποκρίθηκε πλήρως κοιτώντας τί της έκανα και πιέζοντας το κεφάλι μου για περισσότερο βύζαγμα.
Όταν χόρτασα ξάπλωσα και ήρθε η σειρά της.Τον έβαλε στο στόμα της και άρχισε ένα σχετικά βαθύ και λίγο υγρό στοματικό με ωραίο πετάρισμα και παιχνίδισμα από τη γλώσσα της.
Είχα αφεθεί και το απολάμβανα ενώ την δάγκωνα στον ζουμερό κώλο της έτσι όπως μου τον είχε φέρει πλαγιαστά μπροστά μου.
Αποφάσισα να αναλάβω ξανά δράση στήνοντάς την στα τέσσερα.
Έβαλα το προφυλακτικό και άρχισα το γκάζωμα με απαλά χαστουκάκια στην αρχή και πιο έντονα στη συνέχεια που ανέβασα ρυθμό.
Την ίδια στιγμή αυτή με κοίταζε ερεθιστικά από τον καθρέφτη βγάζοντας καυλωτικές φωνούλες ζητώντας ακόμη πιο δυνατά.
Πολύ καλό το στήσιμό της ενώ ταυτόχρονα βιδώνονταν προς το μέρος μου για να τον φάει καλύτερα.
Όταν ένοιωσα ότι δεν θα άντεχα για πολύ,την γύρισα,την έφερα μπροστά μου,έβγαλα το προφυλακτικό,την έβαλα να μου τον παίξει ώσπου την πασάλειψα στο στήθος της!
Σηκώθηκε και πλύθηκε,μετά σκουπίστηκε με μωρομάντηλο,έβαλε τα εσώρουχά της δίχως βιασύνη,μιλήσαμε λίγο και έφυγε.
Συμπερασματικά,η Έλενα είναι μια όμορφη κοπέλα με γεμάτο κορμί,είναι υπομονετική και δεκτική,συμμετέχει αρκετά οπότε προτείνεται για δοκιμή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
S3
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Flaros, LITHOS 77, Chaos666 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού