Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βγαίνοντας απ΄το Ιάσωνος 19Α όπου είχα καταθέσει στην Μαρία με τα ράστα,δύο σκατόγυφτοι πιτσιρικάδες,μπορεί και στην ηλικία μου,με ρώτησαν αν θέλω ενα Galaxy κάτι,κλασσικό κόλπο για να δουν αν υπάρχει πρόσφορο έδαφος για να κλέψουν Θυμός Τους έγραψα στ'αρχίδια μου και συνέχισα.Περνώντας στον πεζόδρομο απέναντι,βλέπω μία ξανθιά με κολλητά μαύρα ρούχα,μπαμπάτσικη αλλά με πολύ όμορφο πρόσωπο να μπαίνει στο 27Α.Την κράτησα στο μυαλό μου και συνέχισα.Είδα κάποια καλά κομμάτια στον πεζόδρομο και στην Μεγάλου Αλεξάνδρου(στο 28Α μου την έπεσε με φιλιά και αγκαλιές μια Ρωσίδα milf,καλή αλλά δεν την είχα ανάγκη εκείνη την στιγμή Κουλ )αλλά δεν μου έκανε καμία το κλικ.Έτσι πήγα στο μαγαζί αυτό για να δω την κοπέλα που είχα σταμπάρει.Μπαίνω,βγαίνει η ευγενική τσατσά,λέει το πρόγραμμα,απλό με ''φιλάκια στα βυζάκια'',και εκείνη την ώρα ετοιμαζόταν η κοπέλα,την έβλεπα κάτω από την κουρτίνα που έβαζε τα πορνοπάπουτσα Γλώσσα Βγαίνει,την βλέπω,ξανθιά,κανονικό ανάστημα προς ψηλή,λευκό δέρμα,μπαμπάτσικη με τατουάζ στην πλάτη-πολύ μεγάλο αλλά θέλει πάτημα γιατί τα χρώματα δεν φαίνονται καλά Γλώσσα -και στο πόδι νομίζω,και ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ πρόσωπο,με το βάψιμο πάντα,αλλά ποιά δεν βάφεται?Ακόμα και η πιο σάπια μπορεί να φανεί μουνάρα Θυμός Τέλος πάντων,μου άρεσε τρομερά το πρόσωπο της,οπότε πέρασα με 10 ευρώ.Μπαίνω στο δωμάτιο,όχι βρώμικο,ήταν και η αρχή της βάρδιας,αλλά δεν είχε που να αφήσω τα ρούχα,και τα άφησα σε ένα πλαστικό τραπεζάκι Κεφάλι σε τοίχο! Φρεσκάρομαι και περιμένω.Μετά απο 5-6 λεπτά μπαίνει η κοπέλα,και κατευθείαν κάθεται στο κρεβάτι και πάει να περάσει καπότα σε πεσμένο πούτσο Money Mouth Σκέφτηκα πολύ έντονα να φύγω,αλλά μου άρεσε πάρα πολύ,οπότε είπα να ρισκάρω.Εγώ όρθιος και αυτή καθιστή στο κρεβάτι,αρχίζει πίπα,πολύ καλή ομολογουμένως.Έκανε κάτι περίεργα ρουφήγματα πολύ καυλωτικά,και κάποια στιγμή που με πόνεσε λίγο,της το είπα και μου έιπε στενοχωρημένη ''Δεν σ'αρέσει?'' ''Μιά χαρά είναι της λέω,απλά πόνεσα λίγο'' και συνέχισε Ναι! Μετά από 4 περίπου λεπτά πίπας,ξαπλώνει σε μιά στάση που σπάνια βλέπεις σε μπουρδέλο,ανάσκέλα με το αριστέρο πόδι πάνω από το δεξί,καλή φάση Ναι! Μπαίνω,αρζίω και δίνω δυνατά-είχα χύσει πριν,οπότε δεν υπήρχε κίνδυνος πρόωρου τέλους Ναι!Αυτή κοιταζόταν αυτάρεσκα στον καθρέφτη που υπήρχε κατά μήκος του κρεβατιού,με χάιδευε και έπαιζε με τις ρώγες μου,αλλά ήταν αγέλαστη Money MouthΜετά από 2-3 λεπτά,μου λέει να αλλάξουμε και γυρνάει ιεραποστολικό-δεν έβαλε κρέμα,μόνο λίγο σάλιο Ναι! -σηκώνει τα πόδια της ψηλά,μπάινω και δίνω πόνο,με σφαλιάρες στον κωλο και πριν και σε αυτήν την στάση.Γύρω στο 10λεπτο που έκανε υπενθύμιση για τον χρόνο και ότι δεν θα προλάβω.Την γυρνάω στα 4,προσπάθησα με δύναμη και σφαλιάρες να τελειώσω-αν με άφηνε θα γάμαγα μισή ώρα χαλαρά-και τελείωσα επιτυχώς Ναι! Την κράτησα για να στραγγίξω,μου είπε ότι είμαι ''άγριος'' Γλώσσα ,σηκώθηκε να πλυθεί και προθυμοποιήθηκε να μου φέρει σαπούνι που είχε τελειώσει.Πολυ ευγενική γενικά αλλά ακόμα αγέλαστη Money Mouth Φεύγει,μετά από λίγο η τσατσά βάζει το χέρι της μέσα και μου δίνει το σαπούνι,πλένομαι ντύνομαι και βγαίνω.Στο σαλόνι είχε γίνει μια ψιλομανούρα στα λόγια με τρεις τύπους,δεν άκουσα γιατί.Με καληνυχτίζει ευγενικά η τσατσά,ρωτάω το όνομα της κοπέλας γιατί το έιχα ξεχάσει,σκάει η Ελένη-23 χρονών από Ρωσία δήλωσε-και μου λέει πολύ ευγενικά "Ευχαριστώ πολύ'',αλλά ακόμα αγέλαστη,δεν χαμογέλασε καθόλου γενικά Money MouthΚαληνυχτίζω και φεύγω.
Εν κατακλείδι,δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει.Η κοπέλα για τα γούστα μου είναι πανέμορφη,αλλά είτε δεν της αρέσει η δουλειά,είτε δεν είχε όρεξη το συγκεκριμένο βράδυ.Δεν προσπαθεί να κλέψει στο σεξ,αλλά στην αρχή φαίνεται απότομη και ίσως ενοχλεί αυτό.Παρ'ολα αυτά εγώ έμεινα αρκετά ικανοποιημένος,δεν ξέρω όμως για άλλους.Εγώ μάλλον θα ξαναπάω πάντως.
Καλά γαμήσια! Καπέλο
Υ.Γ. Η υψηλή βαθμολογία μπορεί να έρχεται σε αντίθεση με τον τίτλο,αλλά είναι καθαρά λόγω προσωπικού γούστου,είμαι σίγουρος ότι κάποιος άλλος μπορεί και να την μαύριζε,αλλά γούστα είναι αυτά Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Krang
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
392
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Dirty69, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2017
Ωραια κριτικηΝαι!Ναι!Ναι!
29 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ μύστη ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2