Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Παρα τις αρνητικές κριτικές πηγα να δοκιμάσω την τύχη μου με την κορασιδα μιας είναι εμφανισημη και πιπινα..Η Μονικα ειναι μια πιτσιρίκα 20-22 χρόνων αβυζη αλλα με ωραίο κωλαρι.
Έχει μακρια καστανα μαλλιά και σέξι πρόσωπο.
Η Μονικα ηρθε στο δωματιο και μου πέρασε καποτα σε ετοιμο πέος.Την ρωτησα αμα κανει 69 αλλα
ηταν αρνητική. Εκανε μια καλή πίπα σφιχτή που με πονεσε κιόλας, απο μπαλες δεν πέρασε.
Εβαλε κρεμα και ανέβηκε από πανω. Το καβαλημα της πολύ επιφυλακτικό δεν εκανε βαθια καθισματα
και το έκανε πολυ αργά. Δεν καταλάβαινα τίποτα και δε θα εχυνα ποτέ ετσι.Την γύρισα στα τέσσερα όπου έκανε ένα πολύ καλο στησιμο τουρλωνοντας το πιπινιστικο κωλαρι της..
η χαρα μου που θα την εσπαζα στο γαμησι όπως στηθηκε μου κόπηκε οταν εβαλε το χερι της και επιανε τον πουτσο μου αλλα και στριβωντας τον κωλο της για να μη μπαινει ολος μέσα.
Ούτε ετσι θα εχυνα ποτέ οποτε την εβαλα σε κανονική στάση οπου ξαναγεμισε το μουνι της με κρέμα.Εκανα μια κίνηση να της γλειψω τα μικροσκοπικά βυζακια της αλλα μου εκανε το κεφάλι μακρια λεγοντας οτι ποναει.Προσπαθησα να την φιλήσω στο λαιμο αλλα και κει αρνήθηκε.
Το μουνι της ειχε αρκετά χαλαρη αίσθηση απο την πολυ κρεμα,εκτος αυτου εβαζε παλι το χέρι απο κάτω να μου πιασει τον πουτσο.Αν και ειχε περασει η ωρα μαζι της εγω στη ουσία προσπαθουσα να
βρω ενα ρυθμο για να την χύσω αλλα η ίδια με απέτρεπε.Της ζητησα να με αφησει να την γαμησω οπως θελω χωρίς να κλείνει πόδια και να βάζει χερια απο κατω για να την χυσω επιτέλους !
Πιεστηκα και εν τέλει έχυσα.

Συμπερασματικά ειναι ομορφη αλλα φόλα.Δε.νομιζω οτι η συμπεριφορα της έχει αποκλίσεις στους πελάτες.Δεν την προτείνω θα σας σπασει τα νευρα στο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.011
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2017
Μία φορά που την πήρα την έδιωξα όταν έκανε κίνηση να μου φορέσει καπότα μπαίνοντας στο δωμάτιο,και πήρα το δεκάρικο πίσω φυσικά!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1