Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Απογευματινή βόλτα για πήδουλο στην θεία Λίζα η οποία δεν δούλευε.Η Βίκυ είναι μία 50αρα Ελληνίδα νταρντάνα με κωλάρα και βυζάρες.Κατάθεση μπλέ εισητηρίου και μετά 5 λεπτά μπαίνει η Βίκυ.Πετάει έξω τις βυζάρες της και καβαλάει από πάνω μου.Δυνατό ρούφηγμα στις ρόγες της που γίνανε πέτρα ! Αρχίζει μια πίπα γερή και βαθειά μέχρι το λαρύγγι όση ώρα της δαχτύλιαζα την μουνάρα.Μέχρι εδώ πάμε καλά λέω.Γύρισμα στα 4 με θέα την κωλάρα της και εισοδος στην (παραδόξως)στενή της μουνάρα. Εκεί αρχίζει να χαλάει το γλυκό ! Βάζει τα δάχτυλα της στο μουνί έτσι ώστε να μην μπορώ να μπω βαθειά μέσα της.Της τραβάω το χέρι και το ξαναβάζει.Μου λέει έχεις μεγάλο πούτσο και θα με πονέσεις ! Ποιός μεγάλος πούτσος ? της λέω...μια χαρά φυσιολογικός είναι. Δεν απάντησε καν και το χέρι...χέρι ! Τα πήρα άσχημα και λέω "καλά..περίμενε..σειρά μου τώρα"! Μόλις πλησίαζα να τελειώσω τραβιέμαι γρήγορα βγάζω την καπότα την αρπάζω γερά με τα χέρια από την μέση και της τον βάζω ανάμεσα στα κωλομέρια κι αρχίζω να την γαμάω τρίβοντας τον πάνω στην κωλοτρυπίδα της.Προσπαθεί να τραβηχτεί χωρίς επιτυχία και αρχίζει να μου λέει "σταμάτα..τι κάνεις ?..σταμάτα"..κάπου εκεί ήρθε το τέλος. "Πάρτα!!!"...της λέω και της τα ρίχνω πάνω στην κωλοτρυπίδα της ! Σηκώθηκε γρήγορα με κοίταξε άγρια και μου λέει...μην ξανάρθεις εδώ !!! "Δεν θα ξαναρχόμουν έτσι κι αλλιώς" της απάντησα.Έφυγε μουρμουρίζοντας κάτι (μάλλον με μπινελίκωνε).Την ώρα που ντυνόμουν την άκουσα να λέει στην τσατσά..."παραλίγο να με γαμήσει από τον κώλο το κωλόπαιδο !" Το καταχάρηκα !!!! Σε μερικές έτσι τους χρειάζεται !!!! Όταν κάνεις μια δουλειά..κάντην σωστά η μην την κάνεις καθόλου ! Μακρυά συναγωνιστές!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
279
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Dimp107, targetass και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2017
"παραλίγο να με γαμήσει από τον κώλο το κωλόπαιδο !" Μεγάλο χαμόγελο
23 Απριλίου, 2017
Εισαι πικερικος!
DN
Duke Nukem
23 Απριλίου, 2017
Ωραιος,αυτη νομιζει οτι ειναι στο 80 ακομα,σαν να μην ηρθαν οι αλλοδαπες.Να παιρνει το χρημα και να μη κανει τιποτα αλλα να ειναι και σπαστικη απο πανω.Η θεια Λιζα ειναι η ξανθια πρωινη απο Ιουλιανου 71 παλιοτερα;
24 Απριλίου, 2017
Έπρεπε να την πατήσεις οταν την είχες στα τέσσερα την καριόλα,να μάθουν να μην πέρνουν τα 20ευρα τζάμπα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4