Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ματωμένο χαρτί υγείας, έκοψα κατά λάθος τον πούτσο μου με το ψαλίδι ενώ τον κούρευα. Αν δεν την αγαπούσα δεν
θα την έκανα κομμώτρια να της δώσω τη χρυσή χτένα κ το χρυσό ψαλίδι. Φαντάζομαι η πρώτη σκέψη που Θα ερχόταν στο μυαλό μίας πουτάνας
βλέποντας τον ματωμένο πούτσο μου θα ήταν το H.I.V, μια έκτρωση, μια φέτα ψωμί με βούτυρο που έφαγε
πρίν 25 χρόνια από τα χέρια της μάνας της. Ίσως και να γούσταρε να νιώσει το αίμα μου στην κλειτορίδα της όπως μερικές
φορές εγώ γουστάρω να γαμάω ακάποτα μουνιά την 3η μέρα της περιόδου τους. Περίμενα λίγο να σταματήσει το αίμα, κοίταξα
τα ματωμένα κωλόχαρτα, ήταν όλα ασπρόμαυρα, άκουσα μια λαμαρίνα να χτυπάει επαναληπτικά ο ήχος δυνάμωνε σταδιακά, παραμορφωμένα παράσιτα ραδιοφώνου έσκιζαν τα αυτιά
μου, η γλώσσα μου μούδιασε, είχε την γεύση αμέτρητων χρόνων επιτυχίας στην χαμηλή ζωή. Ένιωσα να αιωρούμαι στο κενό, χωρίς όραση κ ακοή πλέον, χωρίς σκέψεις
Εμφανίστηκα στο μετάξι , είμαι πορνοπελάτης, είμαι σεξιστής, η αξιοπρέπεια στο μεταξουργείο είναι σαν κλεψύδρα, αδειάζει κ γεμίζει εναλλάξ, επί ίσοις όροις.
Μερικές από τις φάτσες που βλέπω εδώ με αναγουλιάζουν, κάνουν κακό στην υγεία μου σαν υψηλός πυρετός. Πρέπει να τους ανακυκλώσουν,
να γίνουν φυτοφάρμακα να επιστρέψουν στην γη τα χρωστούμενα της γέννας τους. Κόβω ρόζ με μαχαίρια. Τρείς πιτσιρικάδες βγαίνοντας απο μπουρδέλο στην κολωνού φωνάζουν ότι αν δουν άλλη
μία τόσο άσχημη θα φύγουν από το μεταξουργείο... είναι ακατάλληλοι, ελαφριοί, κάνουν γλειφοκώλια μεταξύ τους στα αποδυτήρια μετα απο 5χ5, βάζουν countairpain στην ουρήθρα τους.
Λίγο πιο πάνω στην κεραμεικού μία πούστρα σε ένα παρκαρισμένο αυτοκίνητο προσπαθεί να ψωνίσει έναν τοξικομανή , παζαρεύουν, οι πληγές απο πρέζα μάλλον τον γοητεύουν,
θέλει να βάλει το μάτι του στο πύον τους, να τυφλωθεί. Φλέρταρα σε ένα υπόγειο με τον χαριτωμένο γελοίο τσάτσο με το μακρύ μαλλάκι, τον άφησα να χαϊδέψει λίγο τα χέρια μου.
Έκανα κύκλους για πάνω απο μία ώρα, δεν θέλω πολλά, ούτε κ στα 18 ήθελα. Έχεις μετανιώσει για τίποτα; υπάρχουν βράδια που ανασαίνεις βαριά; τις πουτάνες τις σέβεσαι;
Τα προϊόντα στο μεταξουργείο είναι όπως παζάρια σκουπιδιών στα πατήσια, έχουν πραμάτια χυμένη σε κουβέρτες στο δρόμο με 1 ευρω ,
αυτά που εμφανισιακά είναι σε καλή κατάσταση δεν λειτουργούν δλδ δεν γαμιούνται καλά, μπορείς να αγοράσεις
ρολόι, ενα τηλεκοντρόλ, κανουν 1 ευρώ μόνο αλλά δεν θα λειτουργήσουν. Έχει κ μεταχειρισμένες παντόφλες, κορνίζες, πινέζες, cd απο εφημεριδες αυτα ίσως φανούν πιο χρήσιμα ,
τα εχω δοκιμάσει τα περισσότερα όμως. Κατέληξα στην Μαρία, μελαχρινή με σχετικά μεγάλο βυζί κ φτηνιάρικα, βαμμένα ξανθά μαλλιά, με κέρδισε το χαμόγελο αξιοπιστείας.
Όσο ήμουν ξαπλωμένος κ περίμενα αναρωτιόμουν αν θα καυλώσω είχα σημαντικές αμφιβολίες. Ήρθε, έβαλε καπότα στον ακαυλο απαλό κ μαλθακό πούτσο μου
Είχε τατουάζ στην πλάτη κ το κωλομέρι, φίλησα τον κώλο όπως με πίππωνε, ήταν άγριος απο ξύρισμα/πόρους δέρματος κ πεσμένος παρότι σχετικά νταρντάνα. Στο κλαρίνο
ενω τον ρούφαγε κουνιόταν όλη μπρός πίσω, ικανοποιητικό ρούφηγμα, καύλωσα, μίλησα "έτσι, ρούφα τον τσιμπουκλού μου, μπράβο, καλή τσιμπουκλού¨, ζούλαγα τα πατσόβυζα της.
Ξεκίνησα να την γαμάω από πίσω, μέτρια ταχύτητα, της είπα οτι έχει ωραία μάτια κ να γυρίσει από μπροστά για να τα βλέπω όταν χύνω,
φόραγε μπλέ φακούς επαφής αλλά δεν είχε σημασία. Τον έχωνα βαθιά, ρυθμικά κ αργά κούναγα το σώμα μου από κάτω προς τα πάνω συρτά ήθελα να νιώσω καλά το μουνί της. Έπιασα με τις δύο παλάμες μου το προσωπό της
" σαρέσει να τον παίρνεις έτσι ωραία πουτανίτσα;΄΄ ξεκίνησα πιο γρήγορα το κρεβάτι χτύπαγε στον τοίχο, εκείνη έπιασε το κάγκελο. Για λίγο
πίστεψα οτι της άρεσε, όταν έχυσα κ άκουσα το "εντάξει;" κατάλαβα τον διεκπεραιωτικό χαρακτήρα της συνουσίας μας. Μέτριες υπηρεσίες.
'Ανοιξε το στόμα θέλω να γίνεις η τουαλέτα μου. Θέλω να έχω κάτι να περιμένω. Μισώ την αγανάκτηση των τσατσάδων οταν δεν γαμάμε στα μαγαζιά τους,
μισώ τις απαιτήσεις. Παραμάνες σε ρώγες, παίζω πιάνο με τους αγκώνες, χυσίματα σε μασχάλες, σίγουρα κάποιος σου λείπει. Άνοιξη στο μεταξουργείο με κατουρημένα πλαστικά λουλούδια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
grindcorefucker
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
618
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vltepdr, gauguin, koutavoulias και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2018
Επικό.
29 Απριλίου, 2018
Αngst essen Seele auf ...Χαμόγελο
02 Δεκεμβρίου, 2020
Ποιητής Ναι!πραγματικός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3