Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά το επιτυχές ξελάφρωμα στην Σοφία,είχε έρθει η ώρα για να χτυπήσω κάποιον καινούργιο στόχοΜεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελοΆφου μπήκα σε 3-4 σπίτια αλλά δεν βρήκα κάτι να μου αρέσει,μπήκα και σε αυτό.Ανέβηκα την σκάλα ενώ την κατέβαινε ένας πάκης Κεφάλι σε τοίχο! ,αλλά νομίζω δεν είχε γαμήσει,απλά τσάρκαρε.Τέλος πάντων.Μπαίνω μέσα στο πολύ μικρό σαλόνι,και βγαίνει να παρουσιαστεί μόνη της η Άντζελα-την τσατσά την ακούσα όταν είχα τελειώσει να καραμουζιάζει έναν που δεν μπήκε ΚουλΚουλ.Άντζελα λοιπόν,κοντούλικο,με σκούρα κόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου,μαυριδερό στυλιαράκι-τσιγγανάκι λογικά από κάποια Βαλκανική χώρα-όπως μου αρέσει ακριβώς ΈρωταςΈρωταςΑπλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε,αλλά μου είχε κάνει το κλικ και μπήκα.Το δωμάτιο φαινομενικά ήταν καθαρό,αλλά κάτι νερά και κάτι πεταμένα περιτυλίγματα από καπότες το έκαναν όχι τόσο καθαρό Γλώσσα.Μετά από 2-3 λεπτά μπαίνει η κοπέλα,συστηνόμαστε,δεν θυμάμαι καν τι όνομα της είπα Καπέλο και ξαπλώνουμε.Προκαταρκτικά ελάχιστα έως τίποτα,λίγο χάιδεψε το στήθος μου και έπαξε την πούτσα μου-στα μείον αυτό.Αρχίζει πίπα με καπότα,αρκετά καλή μπορώ να πω,βαθιά σχετικά και αργή,χωρίς όμως περιποίηση αρχιδιών.Την έφερα και σε στάση 69 για να πιάνω κώλο και πατούσες Ναι!¨Εκανε γύρω στα 3 λεπτά πίπα,και με ρώτησε πώς ήθελα.Την έβαλα στα 4,έβαλε μαξιλάρι στην κοιλιά της και πήγα να μπω,αλλά επειδή πριν λίγο έιχα ξαναχύσει δεν υπήρχε πλήρης ανόρθωση.Μου λέει με προθυμία να την πάρω ιεραποστολικά και μετά στα 4.ξαπλώνει,μπαίνω τελικά και αρχίζω να μπαινοβγαίνω και η στύση έφτασε στο εκατό τοις εκατό.Δυσκολέυτηκα λίγο να βολευτώ,γιατί είναι αρκετά κοντύτερη από μένα αλλά τελικά τα κατάφερα.Αρκετή ώρα κοπάνημα σε αυτή την στάση-σίγουρα 6-7 λεπτά-και έγλυφα και τς πατούσες τις αρκετή ώρα.Δεν μύριζαν άσχημα,αλλά είχαν αυτή την γεύση από τα κινέζικα κωλοπάπουτσα που φοράνε όλες-τι πληγή κι αυτή Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Την γυρνάω στα 4,κοπάνημα άλλα 2-3 λεπτά εκεί,και τελείωμα την ώρα που την φώναζε η τσατσά.Την κράτησα από την μέση για να αδειάσω τελείως,αν και δεν πήγε να φύγει.Ντύνεται,ευχές εκατέρωθεν για καλό Πάσχα και φεύγει.Εντωμεταξύ εγώ να έχω ιδρώσει πολύ,και ευτυχώς που πάντα έχω υγρά χαρτομάντηλα μαζί μου Ναι!Ναι!
Εν κατακλείδι,μια πολύ όμορφη κοπέλα,με τίμιες υπηρεσίες που δεν βιάζεται.Νομίζω αξίζει!
Καλό Πάσχα και καλά γαμήσια!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Krang
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
390
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bigbadbanger, Gingos, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού