Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατέβηκα στο μεγαλοβδομαδιάτικο μετάξι με σκοπό να δω την Αλιόνα...διαβάζοντας την έγκυρη κριτική του προφέσσορα για αυτή......Λοιπόν η Αλιόνα είναι μια ψηλή μιλφάρα με κορμάρα για την ηλικία της..πρέπει να είναι 40 και κάτι....ξανθιά με σούπερ κωλάρα βυζάκι 2.5άρι ωραίο χαμόγελο πολύ καλή επιδερμίδα απαλή βελούδινη.....έπεσε επάνω μου αμέσως και άρχιζε να με γλείφει παντού καυλωτικά....δε χόρταινα να τη χουφτώνω παντού....ξεκίνησε ένα τσιμπούκι...θα έλεγα κάπως περίεργο...δεν έβαζε όλο το πουλί μέσα στο στόμα της...αλλά έκανε κάτι κόλπα με τη γλώσσα της που μου τον έκανε υπερτούμπανο....μεγάλη καύλα λέμε...ήταν ρηχό αλλά πολύ καλό......για να μη χύσω τη γύρισα ανάσκελα και της άρχισα ενα γλειφομούνι στο πεντακάθαρο αποτριχωμένο μουνάκι της...τα μουνόχειλά της μοσχομύριζαν....ήταν παχιά και δε χόρταινα να τα γλείφω...εκέινη φαίνοταν να το ευχαριστιόταν....σηκώθηκα μου πέρασε προφυλακτικό της σήκωσα τα πόδια στους ώμους και αρχίσαμε ενα δυνατό γαμησάκι....μετά στα πλάγια.όπου είχα φάτσα κάρτα τη κωλάρα της ..έχει και ενα τατουάζ εκεί...μετά στα 4 όπου η θέα εκεί ειναι....πραγματικά μεγάλη καύλα....για τους λάτρεις των καλοσχηματισμένων κώλων...της άνοιγα το κωλομάγουλα και χάζευα τη κωλοτρυπιδίτσα της...αψεγάδιαστος κώλος.......έβγαλα το προφυλακτικό και την έχυσα στη κωλότρυπα της με τα χύσια να σταζουνε...στα πλαινά δίπλα στα μουνόχειλα της........πολύ καλή περίπτωση στο δεκάρικο ευγενική ευδιάθετη καθαρή...τη καληνύχτυσα...και αποχώρησα...στάνταρ θα την ξαναεπισκευτώ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, nikos708 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού