Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα καταθέσει κάποιες φορές στο παρελθόν στην Ειρήνη-σχεδόν όλες μεθυσμένος.Σήμερα ήθελα κάτι γρήγορο χωρίς ψάξιμο,και μετά από καιρό είπα να ξαναδώσω μια ευκαιρία-νηφάλιος.Άφιξη γύρω στις 22.30,εύκολο παρκάρισμα και μπάινω στο σπίτι.Βγαίνει η τσατσά,λέει το παραμύθι,βγαίνει και η Ειρήνη-ψηλή,ξανθιά,μέτριο πρόσωπο και κάποια κιλά στην κοιλιά.πάνω από 50 ετών μάλλον-και μπαίνω.Το δωμάτιο μικρό και αισχρό,ελλεεινά βρώμικο,κλασσικά.Μπαίνει η Ειρήνη,με θυμόταν-παράδοξο-ξαπλώνουμε και αρχίζει το αίσχος.Αν κάτι είχε καλό,ήταν ότι ήταν δεκτική χωρίς μα και μου,αν και μιλάει ΠΑΑΑΑΑΡΑ πολύ λέγοντας πράγματα χωρίς νόημα ΜαλακίαΜαλακίαΣήμερα,αν και ήμουν καθαρός φυσικά,δεν με άφηνε ούτε τον κώλο να πιάσω Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Πήγε για ακάποτη πίπα,έφαγε άκυρο,την γύρισα στα 4 και τελείωσα γρήγορα πάνω στα κωλομέρια της,μιας και είχα καύλες πολλές έτσι κι αλλιώς.Μου λέει να της φέρω χαρτί,της δείχνω κάτι υγρά μαντηλάκια και μου λέει δυνατά και επιτακτικά΄΄ΧΑΡΤΑΚΙ ΕΙΠΑ΄΄.Παρένθεση,μύριζε οινόπνευμα αρκετά.Δεν μιλάω-μαλακία μου-το δίνω,σκουπίζεται,και φεύγει λέγοντας με το ζόρι γειά.Επειδή είχα χύσει και ήμουν ήρεμος δεν έδωσα σημασία,αλλά ενώ ντυνόμουν είδα μια ψόφια κατσαρίδα δίπλα στο καλάθι Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Γαμώ την πουτάνα μου λέω,ντύνομαι γρήγορα,βγαίνω,το λέω στην τσα2 και τι κάνει?Δεν σήκωνεται καν να πάει να καθαρίσει,δεν λέει καν συγγνώμη και λέει στην Ειρήνη με ένα απίστευτα ειρωνικό υφάκι:''Ειρήνη το άκουσες?'' ''Το άκουσα'' λέει αυτή.Εξοργίστηκα και έφυγα χωρίς κουβέντα.Το συμπέρασμα ένα:Μαύρο σε όσους δεν μας σέβονται,είτε στην καθαριότητα,είτε στις υπηρεσίες!Μάλλον νομίζουν ότι τα 10 ευρώ είναι λίγα,ενώ ανθρωποι με προσόντα δουλεύουν ώρες για να τα βγάλουν.ΜΑΥΡΟ ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Krang
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
392
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO, Επιρρεπής, diaithil1975 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2017
ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΠΝΕΥΜΑ Κ ΕΙΡΩΝΕΙΑ,....
αλλα ρε τυπε πληρωνεις να γαμησεις...
-50χρονη..
-σε αθλιο μερος...
ενω με +10 ευρω πηδαγες πιπινι σε καλυτερο οικο..
ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ Κ Η ΠΑΡΑΚΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΒΑΡΑΕΙ..(φιλικα στο λεω).
φερσου στον εαυτο σου καλυτερα..
αν δεν εχεις τα λεφτα εκει που θα πας 10 φορες τραβα 5 καπου πιο καλα...
ωστε ολη η σαπιλα να κλεισει απλο.
12 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχεις και πολύ άδικο.Πάντως τα +10 ευρώ δεν χρειάζονται νομίζω,και στο Μεταξουργείο υπάρχουν πολλές καλές περιπτώσεις.Μαθαίνουμε από τα λάθη μας πάντως ΜατάκιΜατάκι
13 Απριλίου, 2017
Εχω περάσει κι εγώ με τη λεγάμενη και ηταν το ίδιο πολυλογού και βρώμαγε αλκοολ. Μετά απο 5 σπρωξιες ελεγε οτι ποναγε. Να παει να καθαριζει σκαλες η μαλακω. Οσο για το δωματιο ηταν πολυ βρωμικο και το κρεβατι χάλια. Μαυρο στον οικο για να βαλουν μυαλο!
13 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4