Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παροτι παω στα μπουρδελα απο το 2000 και εχω παρει ωραια κοριτσια ειπα να γραψω μια κριτικη για την Ρενατα..ηταν το απογευμα προς βραδυ της Κυριακης και ειχα παει προηγουμενως σε ενα στην Φυλης με μια κοπελα με πιασιματα που εφυγα αχυστος και πολυ ξενερωμενος..ονομα και μαγαζι δεν λεω γενικα δεν θελω να κατηγορω τα κοριτσια κανουν δυσκολο επαγγελμα..και ηταν μυστηρια φαση γιατι περα απο την βιολετα που ειναι το πρωινο μου στανταρακι δεν ειχα απογευματινο..οποτε μπαινω μια τελευταια στο φυλης 66α βλεπω την κοπελλα πραγματικα μουναρος και το αποφασιζω να κανω μια δευτερη δοκιμη..παιδες τα σπαει το κοριτσι..ωραια πιπα, και επαιξε μια σταση στα τεσσερα κατα την οποια ετριβε το μουνι ανοιξε τα ποδια της καλα και χαμηλωσε για να μπαινω ολος μεσα, επιανε τα βυζια της εγω γαμαγα χωρις τελος δυνατα και μετα απο κανα τριλεπτο αφορητης ηδονης εχυσα. Βγηκα με κομμενα ποδια με ξεζουμισε το κοριτσακι..γενικα υπαρχουν καλες κριτικες για αυτην και ειπα να γραψω και εγω κατι..στα πολυ θετικα οτι πλενεται δεν εχει λαδωμενα μαλλια και ειναι καλυτερη απο τηνΑνιτα στην Λεωνιδου και απο πολλες αλλες που κανουν το επαγγελμα και το λεω που εχω παρει πολλες ολα αυτα τα χρονια και μου εχουν γινει ωραια σκηνικα..πλεον βρηκα το στανταρ μου για απογευματινη βαρδια..μια φορα δεν θα ξεχασω την μπαρμπορα πυ την γαμησα τσο δυνατα που μου ηθελε και αλλο κερασμενο απο αυτην αλλα ειχα δουλεια ημουνα σκαστος επρεπε να φυγω..καλα να περνατε να σεβεσθαι τα κοριτσια και γενικα προσοχη στα ακαπωτα και στα γλωσσοφιλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bar0vios, fouxter, makhswrx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2017
Ξαναγυρισε δηλαδη? Γιατι τις επομενες μερες απογευμα ηταν παλι η αννα εκει
06 Απριλίου, 2017
δεν δουλευει σταθερα η ρενατα
07 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχετε δικιο ονμα δεν ακουσα αλλα υπεθεσα απο κριτικες τι ειναι αυτη...που την βρισκουμε την Αννα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3