Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αγαπητοι συναγωνιστές και λοιποί μπουρδελιάρηδες Ναι!

σε αυτό το σπιτάκι έχω περάσει στιγμές απείρου κάλλους με πορνίδια τα οποία έκαναν απο τα πιο αισθησιακά και φιλότιμα γαμήσια. Τον τελευταίο χρόνο όμως έχω κόψει μιας και τα παρασαπισμένα πουτανάκια που φέρνει σε συνδιασμό με τις πολύ κακές υπηρεσίες που προσφέρουν το έχουν βγάλει απο τη λίστα των στάνταρ μου. Παρόλα αυτά για λόγους περιέργιας πάντα κάνω μια γρήγορη μπούκα για να δώ τι παίζει. Έτσι και εκείνη την ημέρα μπηκα να δώ τι είχε φέρει και αντικρίζω ένα κιτρινόκωλο Ασιατικό μίλφ με φαρδια πλακουτσωτή κωλάρα σα τη μάπα της και σχετικές κοιλίτσες και πατσές το οποίο με προέτρεπε σε σουπερ γκαμισάκι και περασει καλα κτλ κτλ. Ενω δεν ειναι του γούστου μου τέτοια καλούπια με έτρωγε ο κώλος μου να γαμήσω κιτρινιάρα έτσι για το χαβαλέ....

Στο δωμάτιο δεν άργησε να έρθει και χωρις πολλά πολλά μου πέρασε καπότα. Τσακώνει το παλαμάρι απο το κοτσάνι του ρίχνει μια γλυψια κυριολεκτικά όμως και μου λέει έλα.... Στραβά αρχίσαμε σκεφτηκα αλλα επειδή είχα καλή στύση λέω αστο να πάει στο διάολο και την βάζω απο κάτω. Προσπαθώντας να μπώ στη τρύπα της μου αρχίζει τα σιγα σιγα πονάω και τις μαλακίες σε δεύτερο γύρο..... Ειχα μπει καλά μέσα της και αρχισα να κουνιέμαι χωρις να την πολυζορίζω αλλά εκεινη ήταν απόλυτο ξενέρωμα σε σημείο που την έγραφα στα παπαρια μου.... Μετα απο 2-3 λεπτα μου λεει έλα τελος κατσε να στον παίξω. Κάπου εκει ειχα σπαστεί κάργα αλλα επειδη ήθελα να χύσω έκανα μια απέλπιδη προσπάθεια να τα καταφέρω. Αρχιζω να τον παίζω και ενω προσπαθουσα να χαιδέψω το μουνί της μπας και καβλώσω λίγο με τη σάπια ασιατική κάμπια εκείνη μου εσπρωχνε το χέρι. Ε κάπου εκει βγαζω την καπότα και της στέλνω στο διάολο. Γενικά επειδη δε συγκράτησα το ονομά της να ξέρετε οτι η κοντοπίθαρη μελαχρινή ασιατική φλόμπα δεν λέει μια και παίδες κυριολεκτικά καλύτερα να το δώσετε αλλού το 10αρικάκι γιατι αυτή ούτε για κλωτσές δεν κάνει.
pantero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
186
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, airfather, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2017
Μηπως ηταν η Ροzα μουδιασμενη..;Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1