Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Την σωζει το παρκινγκ στην βαθμολογια!Στελλα λοιπον η Φλαμανδη οπου κι εγινε καταθεση!Για οσους δεν την ξερουν και καλο θα ηταν να μην τη μαθουν μιλαμε για ενα καστανοξανθο κοριτσι με προσωπο ελλεηνιδας και τρομερο κωλο..αν και το υψος της ακουμπαει τα ορια του νανισμου!Στο δια ταυτα πιπα με δοντακια οπου παραλληλα μου εκλεινε το ματι σαν να ειχε τικ!!!Στα μισα της διαδρομης του να μου σηκωθει..μου λεει παρε με πισωκολλητο!!Τεσπα..παμε της λεω μπας και γινει το θαυμα με την θεα του κωλου σου και παρει τα πανω του...αμ δε!!

Οσο ωραια θεα εχει ο πατος της στο σαλονι αλλο τοσο χανει οταν στηνεται στα 4!Το καλο ειναι οτι μου επεσε πριν προλαβει να μου πει το αμιμητο...Ειμαστε 4 λεπτα μεσα καλο θα ηταν να τελειωνεις!!! Με δηθεν απορια την ρωταω...μα καλα μονο 4 λεπτα ειναι σε αυτα τα σπιτακια...α μου λεει εδω ειναι και καλα σε αλλα ειναι τρια λεπτα!!Τι περιμενες κανα 10λεπτο να κατσεις??Για λογους ευγενειας απλα δεν της απαντησα μιας κι αν το εκανα θα ειχαμε ντραβαλα!!Κοντοστελλα ακους....ΤΣΙΜΠΑ ΤΟ ΜΑΥΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2006
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού