Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω περάσει αρκετές φορές με την Βερόνικα(μπορεί να είναι και 10)οπότε θα κάνω μια περιληπτική κριτική.Αρχικά έχω πετύχει δύο τσατσάδες,μία καστανή τις περισσότερες φορές,και την τελευταία φορά μία ξανθιά.και οι δύο πολύ ευγενικές,αλλά χτυπάνε στο δεκάλεπτο,αν και η Βερόνικα δεν δίνει σημασία σε αυτό Ματάκι Η κοπέλα είναι ώριμη milf από την πρώην Σοβιετική Ένωση,γύρω στα 35 την κόβω,μελαχρινή,κανονικό ύψος και αρκετά όμορφο,σφιχτοδεμένο σώμα,με ωραίο κώλο,πόδια και καθαρές πατούσες.Γενικά είναι πολύ καθαρή και δεν έχω εντοπίσει καμία ''περίεργη'' μυρωδιά.Το δωματίο σχετικά καθαρό για την περιοχή.Η κοπέλα μπαίνει μέσα πάντα με χαμόγελο,και ακόμα καλύτερη διαθέση αν είσαι πελάτης και της αρέσεις και λίγο Ναι!Τα προκαταρτικά είναι τουλάχιστον 6-7 λεπτά,με τσίψιμο πάνω μου σαν σε στριπτιτζάδικο Γλώσσα φιλία στον λαιμό και από αυτήν-την πρώτη φορά που δοκίμασα γλωσσόφιλο το απέφυγε,οπότε δεν ξαναδοκίμασα-και γενικά πολύ ωραία φάση-περισσότερο GFE.Αν και κάνει ακάποτη πίπα,εγώ προτιμώ καλυμμένη.Το τσιμπούκι είναι αρκετά καλό και βαθύ,και φαίνεται ότι της αρέσει.Αρχίδια δεν έχει τύχει να γλύψει,δεν ξέρω αν το κάνει γενικά.Στο σεξ τώρα,ανεβαίνει μόνη της πάνω-κάτι σπάνιο γενικά,οπότε μπαίνει στα πολύ θετικά-και γαμιέται ΥΠΕΡΟΧΑ,με πολύ πάθος και καύλα Ναι!Ναι!Ναι!Την έχω πάρει και στα 4,οπού επίσης είναι καλή,με κουνήματα κτλ.Περιμένει πάντα να στραγγίξεις και δεν βιάζεται να φύγει από το δωμάτιο,εγώ κάθομαι σίγουρα 15 λεπτά.Επίσης,να μην το ξεχάσω,μια φορά που είχα πάει έχοντας γαμήσει πριν,και σε μία εβδομάδα που κάθε δεύτερη μέρα γάμαγα 2-3 φορές ΚουλΚουλ έκατσε υπομονετικά να με σηκώσει χωρίς να κάνει νύξη για χρόνο,και τελικά έχυσα με μαλακία στα κωλομέρια της Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Συνοψίζοντας,είναι απλά value for money στο δεκάρικο,και από τις καλύτερες που έχω πάει γενικά,όχι μόνο πουτάνες.Γι'αυτό την συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους!
Καλά γαμήσια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Krang
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
392
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 toufekalevris, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, vanos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού