Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πηγα στο συγκεκριμενο τσαρδι στοχευμενα για την Ευα ,ειχα ορεξη για μια ωραια πιπα. Δουλευαν και η Ευα και η Ειρηνη προτιμησα την πρωτη.. Δινω το μπλε παραβολο και στο δωματιο.. Ερχεται μετα απο λιγο με χαμογελο και κατευθειαν στο καβλι μου με σκουπιζει με το μωρομαντηλο και περασμα με τη γλωσσα στα @@ περιποιηση στην γυρω περιοχη και ξαφνικα το βαζει μεσα.. Εκει που σκεφτομαι οτι τωρα ξεκιναμε αρχιζει μια βαριεστημενη πιπα και σκεφτομαι οτι δεν ειναι αυτη η ευα που ξερω... "Τι επαθες καβλα μου ?" λεω "ειμαι κουρασμενη " λεει.. " αλλα θα κανω τα παντα να περασεις καλα.." καταλαβε οτι ψιλοξενερωσα και ξεκινησε τις φιλοτιμες προσπαθειες για ανορθωση ξανα αφου με αυτα και αυτα μαλακωσα.. Θυμισε για λιγο Ευα απ τα παλια αλλα εμφανως κουρασμενη. Περασμα καποτας με το ψωλοστομα της μαεστρικα και καβαλημα απο πανω ανεκτη παρα τα κιλα της.. Περασμα σε ιεραποστολικο αρμεγοντας τις βυζαρες της και βαθιες ψωλιες στο πηγαδι που εχει για μουνι..για τελος πεταω την καποτα και αυτη στημενη στα 4 γδερνει μονη της το λαιμο της με δυνατα μεσα εξω καθως τα χερια της χαιδευουν @@ και κωλοτρυπα μισο λεπτο πριν αδειασω της αρπαζω τα μαλλια την τραβαω της δινω ενα χλιαρο μπατσακι στα μουτρα και την ξανακαρφωνω στην ψωλη μου αδειαζοντας το σπερμα μου στο βρωμοστομα της.. Τα καταπιε φιλακι στο μπουτι ευχαριστιες και δρομο.. Οσο αναφορα για την μπατσα δεν εβγαλε κιχ..μαλλον ηξερε οτι κατι δεν εκανε καλα.. Ευα θες βελτιωση αν θες πελατες.. Αν νοιωθεις κουρασμενη δουλευε με 3 πελατες κατ οικον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
73
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, dimmits, purgiotis40 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού