Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα το βραδάκι πήγαμε με όλοι την ομάδα του Bourdela από της ενημερώσης για τσάρκα όταν έφτασε η ώρα και πήγα ξανά σε αυτό σπιτάκι είδα το το φως μου ήταν η αγαπημένη μου Σάκιρα και έτσι πέρασα , τα άλλα παιδιά προχώρησαν προς τα άλλα σπιτάκια και εγώ έκατσα για κατάθεση . Τώρα στα ενδώτερα η Σάκιρα μπαίνει μέσα και μου λέει μωρό μου έχεις πολύ ωραία μάτια , της λέω δεν με θυμάσαι ? που είχα ξανα έρθει ? και μου λέει εσένα να μην θυμάμαι , το ποιο γλυκό αγόρι . Αρχίζει και τρίβετε πάνω μου μια πίπα πολύ αισθησιακή αλλά ταυτόχρονα και βασανιστική με ήχους πολύ καυλωτικούς με είχε κάνει τούμπανο η γκόμενα μου λέει έλα εσύ από πάνω μου και της λέω μέσα , την ώρα που της τον βάζω αρχίζει να βογγάει σαν τρελή και εγώ ταυτόχρονα της έπιανα και τα βυζιά και έλεγε και βρωμόλογα σαν να γέναγε . Δεν άργησε να βγει το υγρό πυρ και στο τέλος της ρίχνω μια τελευταία βαθιά πουτσιά και έτσι ήρθε και το τέλος μέσα από κραυγές και καυλωτικούς ήχους από το στόμα της . Την συνιστώ ενεπιφύλαχτα σε όσους γουστάρων το αισθησιακό σεξ και την τρυφερότητα κατα της διάρκεια του γαμησιού . Άμα βρήτε να κουμπιά της όπως είχα πει και προηγούμενη κριτική μου γ'αυτή την κοπέλα θα περάσετε θαυμάσια .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3
Πόντοι:
2.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού