Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η υπηρεσία αρκέστηκε στο ότι η πόρνη βάρδιας ήταν τέλεια και δεν βιαζόταν — άρα, συμπέρανα, έκανε απλό πρόγραμμα.
Εμφανίστηκε μια ψιλοσιτεμένη Ρωσίδα, με σγουρό, μαύρο μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μπόλικα στήθια, σαρκωμένο κορμί.
'Εδωσα ένα εικοσάρικο παίρνοντας πίσω ένα δεκάρικο.
'Οταν, λίγο αργότερα, ήρθε στο δωμάτιο, κατευθείαν με καπάκωσε και μ' άρχισε σε κάτι επιπολής φιλάκια (που εντοπίζονταν κυρίως στο στήθος), εν μέσω χαμηλής έντασης ηδονικών βογκητών, πριν θέσει τον καυλό μου ανάμεσα στα τροφαντά μαστάρια της για ν' ακολουθήσει μια αισθησιακή μαλακία ισπανική, όπως τη λένε.
Από την άλλη, η καλυμμένη πίπα δεν ήταν τόσο αισθησιακή παρά μία αερόπιπα σε γρήγορο τέμπο.
Δεν θυμάμαι αν ήμουν εγώ που της είπα ή από μόνη της ανέλαβε πρωτοβουλία, να με καβαλήσει. Εκείνο που θυμάμαι είναι πως ένιωθα ικανοποιητικά το μπρος-πίσω τρίψιμό της.
Θυμάμαι όμως πως εγώ ήμουν εκείνος που της ζήτησα να το κάνουμε και πισωκολλητά όρθια-γονατιστά (εκείνη στο κρεβάτι, εγώ στο πάτωμα. 'Ολα τα λεφτά το στρινγκάκι με το πολύ μικρό τριγωνικό υφασματάκι που τράβηξε στο πλάι για να "χωθώ"), πισωκολλητά, λοιπόν, όρθια-γονατιστά όπως και ιεραποστολικά (κατά το πλάτος του κρεβατιού) όπου και εξαιτίας των έντονων γαμικών ωθήσεών μου ένιωσε, κάποια στιγμή, πως η πλάτη της έβγαινε επικίνδυνα στο κενό και βγάζοντας κραυγή αγωνίας με σταμάτησε αποτρέποντας έτσι το πιθανό γεγονός — λίγο πριν λαγνοβογκούσε ευλογοφανώς εντόνως. Γενικά είχε ένα συγκρατημένο πάθος κατά τη διάρκεια της οκτάλεπτης συνεύρεσης και υποκρινόταν, με κοφτά «α», πως ψιλοερχόταν σε οργασμό.
'Εχυσα λίγο μετά την επανατοποθέτησή μας στο κέντρο του κρεβατιού — διατηρώντας τον κατά πλάτος προσανατολισμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, sotis99, John.Greek και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού