Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...οι κοινωνικες υποχρεώσεις σε συνδυασμο με τις διαπροσωπικές τριβές με γεμίσαν δυσφορία και μια μικρή υποθλίψη ...πραγμα το οποιο αποτέλεσε κίνητρο να θηρευσω λίγη ευφορία για να ρεφάρω ...έκανα μεγάλη τσαρκα αναζητώντας δεκτικές μαστικές και γλουτιαίες καμπυλότητες και όταν εκλεινα την πορτα πίσω μου εισέπραττα υβρεολόγιο απο τις πορνες σε διάφορες σλάβικες διαλλεκτους ...μέχρι που αντίκρυσα 2 εκσεσημασμένες υπερμεγεθεις τεσσάρες μαστικές καμπυλότητες και κει έγινα πιο ευγενικος ...το καυλάντισμα υποσυνείδητα ήταν μια πρόβλεψη δεκτικοτητας στις επικείμενες λειχικές μου τάσεις οποτε πονταρα στην μελαγχροινη μιλφάρα ένα μπλέ χαρτάκι ...το θηραμά μου εισήλθε και εισέπραξα με το οσφρητικό και το απτικό αισθητήριο της ρίνας μου αισθησιακά αντιγόνα απο τους μαστούς της ...υστερα τους άγγιξα με τις άκρες χείρες μου και τους αποκάλυψα απο το ένδυμα που τους έκρυβε ...έκλεισα τα μάτια και με τα χείλη μου αισθανομουν τα φυμάτια του μοντγκομερι και την λεία θηλή της ...ύστερα άρχισα να γευομαι αυτες τις θεσπέσιες μαστικές καμπυλοτητες θωπευοντας παράλληλα τις γλουτιαίες της καμπύλες μέχρι που μου ρθε ασφυξία ...στην συνέχεια αεριζα αργα τα πνευμονια μου αφηνοντας την να μου λείχει το διογκωμένο πέος μου που ήταν μονιμως σε προεκσπερματικό στάδιο ...το οποιο με κοπο προσπαθουσα να αναστειλω ...ύστερα επιδώθηκα σε μια μανιασμένη αιδοιλειχία σαν να είχα την τάση να γυρίσω πίσω να γίνω πάλι μικρό παιδί (όπως αναφερει στις ψυχαναλυτικές του προσεγγίσεις ο κύριος Πρυτανης επι της αιδοιολειχίας) ...την ανέβασα απο πάνω μου για να γευτώ λειχικοαπτικά και πάλι τους μαστους της ενώ εκείνη δεχτηκε μέσα της βαθια το πριαπισμένο πέος μου ...μέχρι που απέβαλλα απο μέσα μου το υγρό εκχυοντας παραλληλα στον εγκέφαλο μου το συνουσιοπιοειδές ...ήμουν χαρούμενος ! Ειχα δημιουργήσει απο μόνος μου απολαυση απο το μηδέν ...ενιωθα ότι δεν είχα την ανάγκη καμιας γαμημένης γυναίκας ,καμια δεν μπορει να μου επιβαλει τους κανονες της λογω της εξαρτησης μου απο το μουνι της, γιατί ανα πασα στιγμή μπορώ να δημιουργήσω απολαυση απο μονος μου απο το μηδέν ! Ευδαιμονία !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Στελλα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, amjik, blizardeye και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2017
Η συγκεκριμένη κριτική του Κυρίου rigormortis πρέπει να εκδοθεί σε εβομαδιαίο δελτίο τύπου του bourdela.com
Περπατήσατε στα πατρώα εδάφη . Εχουμε πάρει αθλιότητες στον συγκεκριμένο οίκο στα πέτρινα χρόνια .
Παρ' ολα αυτά δεν πάψαμε ΠΟΤΕ να αναζητούμε την αιδοιολειχική λύτρωση .

Προσκύνημα Καπέλο
08 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τους χαιρετισμούς και τα σέβη μου αγαπητέ συνηδονιστή κύριε Πρύτανη Καπέλο
09 Μαρτίου, 2017
Ιατρική γνωμάτευση!... Προσκύνημα
11 Μαρτίου, 2017
Δεν μπορώ να καταλάβω από που προκύπτει ότι δημιούργησες απόλαυση από το μηδέν χωρίς την ανάγκη καμίας γαμημένης γυναίκας αφού για για να καταφέρεις ότι κατάφερες τελικα χρειαστηκες μία γυναίκα από πάνω σου να την γαμας και να την γλείφειςΧμμμ;Αν οντως δεν την χρειαζόσουν θα έμενες σπίτι να τράβαγες μαλακία.
Με αυταπάτες μου φαίνεται ότι ζεις συναγωνιστή.
11 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...χωρίς να θέλω να ακουστεί κυνικό , στον πορνηδονισμό απλα χρησιμοποιούμε "αντικείμενα" για να παράξουμε ηδονισμό χωρίς να χρειαζόμαστε
κάποιο "πρόσωπο" να συναινέσει σε αυτό , δλδ παρακάμπτοντας τελείως τις έξω - μη πορνες γυναίκες και την θέλησή τους ...
12 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άρα όπου αντικείμενο=πουτάνα και όπου γυναίκα=πρόσωπο=γκόμενα;Δεν ακούγεται κυνικό αλλά απλά βολικό...
Τέλος πάντων και ποια τότε η διαφορά του πορνοηδονιστη με τον κοινό πουτανιάρη;Εμείς δηλαδή που δεν είμαστε πορνοηδονιστές πηγαίνουμε στις πουτάνες με την συναίνεση των γυναικών μας;
12 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...και πολυ καλά κάνετε , συζευγνυετε τον συναισθηματικό με τον πορνικο ηδονισμο Καπέλο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7