Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκευτηκα τον εν λογω οικο βραδυ Σαββατου κατα της 8. Παρκαρα σχετικα ευκολα στον παρακειμενο δρομο και μπηκα με περισση καυλα. Ο χώρος είναι πραγματικά πολύ χάι με περιποιημένο και πεντακαθαρο δωματιο. Η τσατσά ευγενική μου παρουσίασε την Εβελίν εξ Ουκρανίας προερχομενη, ξανθο ωραίο μουνάκι με καρε μαλλι, baby face ωραία βυζάκια (φουσκωμενα) πεταχτο κωλαράκι ωραίο και σφιχτό, κοντοπούτανο και γενικά ωραία εμφάνιση. Στα του δωματίου, θερμη υποδοχη με χαιδεματα και φιλια στο λαιμο και στο σωμα, μου εγλυψε το κορμι και τις ρωγες, εκανε εξαιρετικη πιπα με σαλια και μου εδωσε να της γλυψω το μουνακι της αφου της το ζητησα. Ηταν πεντακαθαρη, σωμα και μουνι. ειχα καρακαυλωσει , μου ειχε κανει πετρα τον πουτσο. Μου φορεσε καποτα και ξεκινησαμε με πισωκολλητο με πολυ καλη συμμετοχη απο μερους της, που συνεχισαμε σε ιεραποστολικο οπου και τελειωσα. Μετα της ζήτησα να τελειωσω στο στόμα της, πράγμα που δέχθηκε. Εκανε μια πολύ υγρή πίπα και τα κράτησε όλα στο στόμα της μέχρι που τέλειωσα εντελώς.
Γενικώς είναι μια χαμηλών τόνων, ευγενική κοπέλα 25-28 χρονών με καλή διάθεση αν κι εσύ είσαι ευγενής - αυτο κατάλαβα... Ηταν ένα ευχάριστο βραδυ Σαββατου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
WASP4
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
128
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2017
Ωραια κριτικη τυπε αλλα τελειοσες 2 φορες?Χμμμ;
03 Μαρτίου, 2017
Εχεις δίκιο ,μια φορα στο στομα της.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2