Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στη Νατασσα μια κορασιδα η οποια μου την εχει γλιτωσει και δεν εχω ξανακανει σεξ μαζι της.
Η Νατασσα ειναι μια νεαρη κορασις η οποια ειναι ξανθουλα με καλο συμπαθητικο προσωπακι.
Ειχε το μαλλι της κοτσο και μεγαλο μερος του κεφαλιου ηταν ξυρισμενο περιμετρικα,επισης εχει αρκετα
τατουαζ οπως στο πελμα στην μεση και στην λεκανη της.Δεν της λες και αδυνατη εχει μερικα κιλακια παραπανω
ειναι τσουπωτη.Το δερμα της ειναι απαλο, και η ιδια πολυ καθαρη και ευωδιαστη.
Εισοδος της Νατασσας οπου ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να με γλειφει στο λαιμο και να κατεβαινει προς
το στηθος μου,ωραια μεχρι εκει.. οταν εφτασε στο πεος εσκισε την καποτα για να μου την φορεσει.
Την ρωτησα αν κανει ελευθερο στοματικο γιατι πραγματικα δεν ακουσα τι ακριβως ειπε η τσατσα, η Νατασσα
με ειρωνικο υφος μου απαντησε - γιατι δεν ακουσες κουφος εισαι ?
Τεσπα της ζητησα συγνωμη μου περασε καποτα και μου εκανε μια καλη πιπα δυνατη με αρκετα deepthroat και
χωρις χερι η πιπα της ηταν καλης διαρκειας και δεν βιαζοταν.
Την ανεβασα απο πανω οπου πατωντας με τις πατουσες της στο στρωμα αρχισε να κοπανιεται δυνατα πανω μου,
ισως απο τα πιο δυνατα καβαληματα που μου εχει κανει κορασιδα, την γυρισα στα τεσσερα οπου σφυροκοπηθκε δυνατα,
βογγουσε και τραβαγε το σεντονι αλλα εκατσε και τον εφαγε δυνατα χωρις να κλεβει.
Τελευταιο γυρισμα σε κανονικη σταση οπου γαντζωθηκα απο τους ωμους της και της εριξα και παλι δυνατο γαμησι.
Καποια στιγμη εκανα κινηση να την φιλησω στο στομα και μου ειπε -δε φιλαω στο στομα μωρο μου να πας στην αγαπη σου.
ΟΚ.. μαλλον δεν γουσταρε εμενα αφου αλλους σε κριτικες ειδα οτι τους γλωσσοφιλιαζε.
Χυσιμο και μικρη σταση μεσα στο μουνι της Νατασσας για να αδειασω με την κορασιδα να μου λεει
με καπως εντονο υφος - αντε βγες !

Συμπερασματικα η Νατασσα ειναι μια καλη σε εμφανιση για 10ρικο ιεροδουλη, δεν βιαζεται στο γαμησι δεν κλεβει
και καθεται να γαμηθει δυνατα. Στα μειον η λιγο αποτομη συμπεριφορα της και η ειρωνια της.
Η τσατσα δεν ενοχλησε αλλα δεν αργησα κιολας. Τα δωματια πολυ καθαρα οπως και συνολικα ο χωρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.322
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού