Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βγηκα στη γυρα ψαχνοντας κανα καλο καινουριο μιλφακι ωσπου κατεληξα εδω.
Η Μιλενα ειναι μια κοντη καστανη μιλφ με συμπαθεστατο προσωπο πονηρης νοικοκυρουλας που κρυβει τον αλλο εαυτο της.
Μ'αρεσε και το σωμα της με τα πιασιματα που εχει οποτε καταθεση 20αρικου και δωματιο.

"Καλως το κοριτσι μας" και τα σχετικα μ'αρεσε που ηταν ετσι ντροπαλη και χαμηλοβλεπουσα και αρχισα να τη γδυνω να μαλαζω και να ρουφαω τις βυζαρες της.
Αυτη ειχε ενα στυλ "μ'αρεσει αλλα ντρεπομαι κιολας" αλλα υστερα απο τα δικα μου φιλια και βυζορουφηγματα αρχισε να λυνεται ωσπου ξαφνικα εκει που δεν το περιμενα σκυβει και τον βαζει στο στομα της!
Πολυ καλη πιπα η νοικοκυρουλα υγρη με ωραιο παιχνιδι μου τον ρουφουσε τελεια ενω ειχε βαλει το χερι της κατω και χαϊδευονταν και η ιδια.

Νοιωθοντας πως δεν θα κρατουσα και πολυ την τραβηξα ξαπλωνοντας απο πανω της μου'βαλε το πλαστικο κοιταζοντάς με προστυχα και μπηκα μεσα της.

Πολυ καλη και πολυ στενη η αισθηση που ειχε με πλακωσε σε μανιασμενα γλωσσοφιλα χωρις ανασα και βλεποντας οτι τελειωνω τραβηχτηκα απο μεσα της εβγαλα το προφυλακτικο πλησιασα και της τα πεταξα στις βυζαρες της!
Ολα τα λεφτα εκεινη την ωρα η εικονα μιας σεμνης νοικοκυρουλας να γελαει καυλιαρικα ενω ειχε ασπρισμενο το στηθος της!
Την σκουπισα ειπαμε δυο κουβεντες ντυθηκε και βγηκε.

Οσοι γουσταρουν λοιπον μιλφακια με εμφανιση σεμνης αλλα πονηρης νοικοκυρας η Μιλενα τα δινει ολα οσα κρυβει και εκπλησσει ευχαριστα και καυλιαρικα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Μιλένα
M2
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, LITHOS 77, perseas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού