Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ξεκινώντας την κριτική να τονίσω ότι δεν είμαι 100% σίγουρος για το όνομα της κοπέλας αλλά θα προσπαθήσω να γίνω όσο πιο συγκεκριμένος με την περιγραφή γίνετε.
πρόκειται για μια κοπέλα μαξ 35 αδύνατη όχι πετσί και κόκκαλο αλλά με πολύ ωραίο γλυκό προσωπάκι με γυαλάκια και μερικά ταττου στο ωραίο σωματάκι της, έχει ένα τουρλωτό κωλαράκι που ξέρει να το στήνει καλά και σχετικά μικρό βυζί, επίσης έχει ίσα μαλλιά μέχρι τους όμως και αν εθιμούμαι καλά και ένα πιρσινγκ στην μύτη.

στα σεξακι τώρα όταν την είδα στο σαλόνι μου φάνηκε νταρντάνα άλλα όταν πέρασε στο δωμάτιο και έβγαλε τα παππουτσια κατάλαβα οτι ηταν 1,65+ ξαπλώσαμε στο κρεβατι με αρκετο σοσιαλ μου περασε σκουφακι και ξεκίνησε μια ομορφη πιπούλα που με κόλασε παράλληλα εστησε με περίτεχνο τρόπο το κωλαράκι της σε απόσταση βολής από το χέρι μου, κολασμένος και αγροίκος όπως είμαι άρχισα να χαϊδεύω το αιδοίο της δεσποινής η οποία το απόλαυσε και σαν δώρο μου το τουρλώσει μπροστά στο μουτράκι μου ακόμα παραπάνω και επίσης έχωσε γκάζια στην πιπούλαΝαι! μετά από λίγο την έστησα στα τέσσερα ταχύτατα γιατί αισθάνθηκα το τέλος να πλησιάζει και εκτοξεύτηκα στον ουρανό σύντομα με της κραυγές ηδονής μου και τις δικές της να ακούγονται στον χώρο!
έφυγα με ένα ανοιξιάτικο χαμόγελο!

καλα γαμησια!Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
peinasmenos_lukos2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
194
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού