Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στην Ειρηνη καθως ειχα την αναγκη να γαμησω μια μεγαλοκοπελα.
Η Ειρηνη ειναι ανω των 40χ ρωσσιδα μαλλον, με ξανθα μαλλια μακρια λεπτα ποδια και 3αρι φυσικο στηθος.
Εχει λιγη κοιλιτσα και παχακια γυρω στη μεση της.Ειναι μια αρκετα εμφανισημη γυναικα για τα χρονια της.
Εισοδος στο δωματιο το οποιο ηταν αθλιο και βρωμικο οπως ολο το τσαρδι απο τα χειροτερα που εχω δει,ουτε για μπουρδελο δεν κανει.
Η Ειρηνη ηρθε συντομα στο δωματιο και με βρηκε ορθιο στο κρεββατι αλλα δεν παραξενευτηκε που στεκομουν ετσι,η αληθεια ειναι οτι
ηταν τοσο αθλιο το δωματιο που σιχαινομουν να ξαπλωσω στο κρεβατι,ανεβηκε στο κρεβατι ορθια και αυτη και χωρις να βγαλει εσωρουχα
αρχισε να με γλειφει στο λαιμο και να με πλησιαζει προς το στομα οπου μου εριξε ενα ρομαντικο γλωσσοφιλο, η πολυ εντονη μυρωδια
οινοπνευματος με εκανε να την σταματησω.Εκατσε στα γονατα και μου πηρε μια ωραια ακαποτη ζουμερη πιπαρα με λιγο περασμα απο αρχιδια.
Χαϊδευε την χαραδρα μου κατω απο τα αρχιδια και εκανε κινηση να μου βαλει δαχτυλο Ντροπή
Την ξαπλωσα σε κανονικη σταση οπου της εβγαλα το σουτιεν και εβαλα την υπερκαυλωμενη πουτσα μου μεσα στα βυζια της και της
εκανα ενα ωραιο βυζογαμησι.Εβγαλε το κιλοτακι μου εβαλε καποτα και της τον εχωσα βαθια, εχει ωραιο σφιχτο μουνι και δεν βαζει κρεμα.
Την γαμησα δυνατα με την Ειρηνη να βογγαει και να λεει κατι στα ρωσσικα, ολα τα παραπανω με ειχαν καυθστερησει λιγο στο δωματιο
χωρις να ενοχληθω βεβαια απο την υπηρεσια Καπέλο Της ειπα οτι κοντευω να χυσω και μου ειπε μη με χυσεις στο μουνι στο στομα θελω !
Αληθεια ποτανιτσα μου στο στομα μεσα ολα τα θες ?? Ναι στο στομα τα θελω !
Εβγαλα την καποτα σηκωθηκε τον πηρε στο στομα της ζουληξε τα αρχιδια μου και αδειασα τα χυσια μου σα σπασμενος κρουνος της πυροσβετικης
στο στομα της, πηγε νιπτηρα τα αδειασε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Ειρηνη ειναι μια καλης εμφανισης μεγαλοκοπελα η οποια διαθετει σφιχτο μουνι.Πιστευω οτι ειναι καλη επιλογη για ακαποτη πιπα
και χυσιμο στο στομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.776
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 21 Φεβρουαρίου, 2017) 20 Φεβρουαρίου, 2017
Πολύ καλή επιλογή η Ειρήνη,να δούλευε σε πιο αξιοπρεπές τσαρδί,θα ήμουνα πιο τακτικός πελάτης της... Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1