Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το μεγαλύτερο πρόβλημα μου με τα μπορθέλα είναο πως πάω πάντα θολωμένος από καύλα και με την καρδιά μου να κοντεύει να σπάσει καθε φορά.Οποια μου αρέσει και με κάνει να νιώθω περίεργα εκεί κάτω,με κάνει αυτομάτως να τραβάω το κόκκινο και να το δίνω στην τσατσά.Έτσι ενώ αξιότιμοι όπως ο φανούρης τζουρας μας έχουν ήδη προηδοποιείσει εμείς πάμε σαν τα ζωντόβολα και τα σκάμε.
Εν πάση περιπτώση η Τζένη (πως είναι η Μπότση;ε καμία σχέση) είναι μετριου ύψους τσουπωτή με άγρια χαραχτηρηστικά προσώπου και σχιστά μάτια φαντάζομαι θα είναι από κάποιο βαρβαρικό έθνος καννιβαλων της πολωνίας ή του καυκάσου με ωραίο λοκό,τέλειο και στρουμπουλό.
Λίγο ότι δεν είχα όρεξη,λίγο πως κάπως τρωγόταν από εμφάνιση είπα να περάσω.Το δωμάτιο ελεινό και τρισάθλιο,κλασικό μεταξουργείο δηλαδή.Μετά από λίγο αυτή μπήκε στο δωμάτιο και με δίεταξε να μεταφέρω τα ρούχα μου από το κρεβάτι στον καλόγερο .Της εξήγησα πως τα ρούχα τα βάζω πάνω στο κρεβατι για να μην ακουμπάω τα βρωμοσέντονα.Αυτή έδειξε να μην καταλαβαίνει τις λέξεις και αναρωτήθηκα πως περιμένει να ενσωματωθεί σε μια ξένη για αυτή χώρα όταν δεν ομιλέι τη γλώσσα Σπασίκλας
Την έβαλα να ξαπλώσει και πήγα να τη γλείψω και τι να δω!Μόλις κατέβασα το στόμα μου στο ίδιο ύψος με τα μουνοχειλα της είδα ένα μικρό άσπρο πραγματακι μέσα.Δεν ήταν ούτε χύσι ούτε καμιά ξεχασμένη καπότα.Ήταν ταμπον.Βρωμομουνο σκέφτηκα από μέσα μου και την έβρισα (βέβαια αν ήμουν βρυκόλακας θα είχα ξετρελαθεί).Μου πήρε μια μέτρια πίπα και μετά τον έχωσα οχι στο μουνί της αλλά στην κρέμα της.Πραγματικά με πουτάνα με περισσότερη κρέμα δεν νομίζω να έχω ξαναπάει.Σκεπτόμενος πως δεν θα χύσω με τίποτα 'εβαλα τη φαντασία να μου δουλέψει.Έκατσα δίπλα της και της είπα να αρχίσει να μου τον παίζει.Εγώ φανταζόμουν πως είναι η καργιόλα η γυναίκα μου που εμένα με έχει βαρεθεί και ξεσκίζεται με 20χρονους ψωλαράδες.Ονειρευόμουν πως ο Κωνσταντίνος Βάσαλος την γάμαγε με την γαιδουροψωλή της ενώ εγώ ο άντρας της cuckold μαλακιζόμουν ενώ έβλεπα το λιοντάρι να γλεντάει τη γυναίκα μου και με την ελπίδα πως μετά εκεί που θα τη χύσει θα την καθαρίσω Ντροπή
Με τα πολλά έχυσα και έφυγα από τον οίκο ολίγον τι εκνευρισμένος,αν ήταν ακόμα μεγαλύτερη φόλα θα είχα αδιάσει το καλάθι με τις καπότες στο κρεβάτι και ίσως τελικά να ήταν και λάθος που δεν το έπραξα.Ήταν ένα κακό γαμήσι το οποίο μου είχε ξυπνήσει και επικίνδυνα για τον ανδρισμό μου αισθήματα.Στο γυρισμό έβρισα χριστοπαναγίες στα φανάρια σε μερικούς και μόλις γυρισα σπίτι κατέβασα ότι υπήρχε και δεν υπήρχε στη γυναίκα μου.

Ουφ ο αντρισμός μου επανήλθε Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζένη
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, perseas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού