Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν περιμενα κ πολλα απο το συγκεκριμενο μπουρδελο αλλα τελικα επεσα εξω οταν μπηκα μεσα κ σαλοναρισε η κοπελα.
Μπαινοντας η τσατσα με ενημερωσε για την Μαρια μετα απο λιγο εμφανιστηκε η Κοπελα ξανθο ρουμανακι χαμογελαστο με καλο στηθος και πολυ καλο σωματακι.Εδωσα 30ε στην τσατσα κ περασα στο δωματιο, ο χωρος οχι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα καθαρος τουλαχιστον.Δεν προλαβα να βγαλω το παντελονι κ η κοπελα μπηκε κατευθειαν στο δωματιο, εβγαλε τα ρουχα της κ ηρθε κατευθειαν για παιχνιδι μου εβγαλε τα υπολοιπα ρουχα κ με αφησε με το εσωρουχο οπου αρχισε να τριβεται επανω μου να με γλυφει,μεχρι που ειδε οτι δεν γινεται να με αφησει αλλο με το εσωρουχο μου το κατεβασε κ εκατσε για 69, δεν το συνιθιζω αλλα το κοριτσι ειχε ενα απιστευτο μουνακι που ηθελες πραγματικα να το φας,πεντακαθαρο κ μυρωδατο. αφηνει κανονικα δαχτυλωμα κ γλειψιμο. Στην συνεχεια σηκωθηκα μου φορεσε προφυλακτικο κ δοκιμασα το ζεστο μουνακι της ειχα γινει τουμπανο για αρκετη ωρα της το καρφωνα μεχρι που γυρισε κ μου ανοιξε κωλομερια οπου της καρφωσα χωρις πολλα πολλα οπου κ στην κωλαρα της άδειασα τα φλοκια μου. Τελος σηκωθηκε ντυθηκε μου εφερε τα ρουχα μου με φιλησε κ εφυγε

Πολυ καλη επιλογη η κοπελα παραμονη στο δωματιο 30λεπτα,(το κουλο ηταν οτι μολις βγηκε η κοπελα δεν ειχα σηκωθει απο το κρεβατι να ντυθω κ μπηκε η υπηρεσια να καθαρισει ανενοχλητη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2017
Μαρια το ξανθο ρουμανακι κοπελα πολυ ευχαριστη και ομορφη συμπεριφορα στων αγωνα κοβω το παραβολο των 30 ευρω και μπενω μεσα το δωματιο πολυ καθαρο βγαζω τα ρουχα μου και περιμενω το μαρακι μπενει μεσα και βγαζει τα ρουχα της και αρχιζει να με χαιδευει και να με γλυφει παντου απαλι και μυροδατη σαν μορακι με ξαπλωνει και με βαζει σκουφακι και αρχιζει μια πιπα ονειρο χωρισ πολλα λογια ανεβενι πανω μου και νομιζα οτι θα σπασει η πουτσα μου τοσο σφηχτη τρυπουλα εχει χοροπηδουσε με πολυ ευχαριστηση και δεν ηθελα να την σηκωσω απο πανω μου ωσπου και τελιωσα μετα απο 7 λεπτα το κοριτσι το μαρακι ειναι δυναμιτης και η τσατσα πολυ ευγενικη τα αξιζαν τα λεφτα!!!το μονο παραπονο ειναι οτι το μαρακι μας αφισε το για που αγνωστο αν μπορει καποιος φιλος να βοηθηση.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1