Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 306 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Κωνσταντινα την ειχα δει σε φωτογραφιες του οικου και ειχα καυλωσει ασχημα με την παρτη της.
Ειχα πελωρια αναγκη να χωσω τη μουρη μεσα στα κωλομερια της και να ρουφαω τα ζουμια της..
Σχετικα με την εμφανιση της θα πω οτι ειναι ακριβως οπως στις φωτο με αυτο το ολοστρογγυλο κωλι..
Το βυζι της ειναι μικρο και στητο με ωραιες ρωγες οι οποιες πρηστηκαν με το που τις εβαλα στο στομα μου.
Το προσωπο της ειναι μετριο,δεν την λες ασχημη αλλα δεν ειναι και καμμια εκφυλη φατσα.
Ηρθε στο δωματιο και μιλησαμε λιγακι, ειναι 20χ και ειναι απο το Μαυροβουνιο,τα ελληνικα της δεν ειναι καλα
για εκτος πουτανοσυζητησης.
Μετα την συντομη γνωριμια μας της ζητησα να στηθει στα 4 οπως και εκανε και εχωσα τη μουρη μου μεσα στα κωλομερια της
και της εκανα μια ρομαντικη μουνοκωλογλειφαδα,ειναι πολυ καθαρη κοπελα με ωραια μουνοχειλα και καθαρο κωλαρακι.
Αφου χορτασα να την γλειφω κανα 5λεπτο την εβαλα να μου παρει πιπα και ειδα οτι πηγε να βαλει καποτα,
της ειπα οτι προτιμω χωρις καποτα αλλα μου ειπε οτι δεν κανει ελευθερο στοματικο,επεμεινα λιγακι αλλα και αυτη
επεμενε οτι δεν κανει. Μου πηρε πιπα εν τελει με σκουφο ψιλοαδιαφορη και με λιγο χερι.
Ανεβηκε απο πανω μου οπου το κουνημα της δε μου αρεσε και πολυ και φοβοταν να κατσει ολη πανω στο καυλι μου..
Την εβαλα στα μπρουμυτα με το μαξιλαρι στη λεκανη της μπηκα μεσα της γαντζωθηκα απο τους ωμους και αρχισα να
την γαμαω δυνατα, αντεχε τα βαθια σπρωξιματα αν και βογγουσε λιγο δυνατα,ταυτοχρονα οπως την ειχα απο κατω
μου της εριξα κατι βαθια γλειψιματα στο λαιμο.Γυρισμα και σε κανονικη σταση οπου στο δυνατο γαμησι που της εκανα εκλεινε λιγο
τα ποδια ασυνειδητα θα ελεγα γιατι πραγματικα την εσκιζα.Φιλια στο στομα δεν τα δεχεται.Το μουνι της αν και βαζει πολυ κρεμα
ειχε καλη προς χαλαρη αισθηση.Η υπηρεσια δεν ενοχλησε αν και εκατσα λιγο πανω απο 10λεπτο.

Συμπερασματικα η Κωνσταντινα ειναι μια εμφανισημη κοπελα με ενα πολυ ομορφο ολοστρογγυλο κωλο ο οποιος ηταν
και ο λογος που την επελεξα.Στο γαμησι εχει μικρη συμμετοχη και ειναι καπως αρχαρια και κουμπωμενη.
Αυτη ηταν η προσωπικη μου εμπειρια με την Κωνσταντινα ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα η και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.853
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2017
Μπουμπουκι η κωνσταντινα! νομιζω θα αλλαξω στανταρακι... Απο Αντριαννα θα μεταφερθω παραδιπλα στην Κωσταντινα..Χαμόγελο
18 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπουμπούκι δεν λες τίποτα! Εξαιρετική! Τα μάτια της σε πεθαίνουν όπως σε κοιτάνε!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2