Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η δεύτερη κοπελίτσα της βάρδιας ήταν επίσης κανονικού αναστήματος αλλά με ξανθωπό, ίσιο μαλλάκι μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκό προσωπάκι, μικρά βυζιά, μονοκόμματο, αδύνατο κορμί. Σε αντίθεση με την πρώτη κοπελίτσα —που έκανε υπεραπλό πρόγραμμα— αυτή είχε συμπεριλάβει και το ταυτόχρονο γλείψιμο των γεννητικών οργάνων στο δικό της.
Το δωμάτιο που με βάλανε αρκετά σκοτεινό.
'Οταν ήρθε είχε εύθυμη διάθεση — όχι τίποτε το υπερβολικό.
Κατευθείαν μου πέρασε καπότα και πήρε μια θέση άβολη, για μένα, την οποία όμως πρόθυμα διόρθωσε όταν της το είπα.
Το τσιμπούκι, που ήταν μέτριο εμπεριέχοντας και λίγους εξωτερικούς γλωττισμούς, της το διέκοψα σχετικά σύντομα ζητώντας να με καβαλήσει. Τότε με μια παραπονιάρικη έκφραση μου ζήτησε, με τη σειρά της, να την καβαλήσω εγώ.
Καμία αντίρρηση! 'Εβαλα και το μαξιλάρι κάτω από τα καπούλια της για να κερδίσουμε ύψος.
Κατά τη διάρκεια της γάμευσης —την είχα καλά διπλωμένη (την κοπελίτσα)—, είχε τα δάχτυλά της πλεγμένα πίσω απ' τον αυχένα μου και ταυτόχρονα μου χάιδευε τα λιγοστά μαλλιά. Το μουνάκι της το ένιωθα ικανοποιητικά.
'Οταν πιάστηκα της ζήτησα να συνεχίσουμε με πισωκολλητό γονατιστό.
Δέχτηκε πρόθυμα παίρνοντας στάση βολική — για μένα.
'Εδωσα κι εκεί κάμποσες —με την ικανοποιητική αίσθηση να συνεχίζεται— αλλά μη βλέποντας "φως" (τάση για χύσιμο) τραβήχτηκα για να ξαπλώσω ανάσκελα δίπλα της. Τότε, αστειευόμενος πως είχα ξεθεωθεί, της ξαναζήτησα να με καβαλήσει.
Μου έκανε τη χάρη — με χαμόγελο.
Περισσότερο τρίφτηκε μπρος-πίσω παρά ανεβοκατέβηκε. 'Ηταν αρκετό όμως. 'Υστερα από λίγο ολοκλήρωνα. Σχεδόν ταυτόχρονα με το κάλεσμα της υπηρεσίας, «Βιολέτα!», κλασικά γύρω στ' οκτάλεπτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, tsitsibirdis, sotis99 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού