Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα απόγευμα και είπα να περάσω από την θεία Λίζα στην Βιργινίας Μπενάκη.Βλέποντας το φωτάκι στην Παιανιέων είπα να δω από περιέργεια.Η γνωστή τσατσά ευγενική μου παρουσίασε την Αλεξάνδρα.Ρωσίδα περίπου 50 ετών,ξανθό καρέ μαλί κοντούλα με πιασίματα και κωλάρα !!! Φατσικά δεν λέει πολλά αλλά κάτι μου έκανε κλικ και είπα να περάσω. Το μαγαζί άδειο σε λίγο σκάει η Αλεξάνδρα χαμογελαστή.Μιλάει καλά Ελληνικά.”Έχεις ξανάρθει ?”….ναι της λέω…αλλά δεν σ έχω πάρει…”τώρα θα με πάρεις”…μου λέει και ξαπλώνει πάνω μου.Αρχίζει να τρίβει τις βυζάρες της πάνω μου και γλείφοντας το στήθος μου ανέβηκε στον λαιμό και ξαφνικά μου χώνει την γλώσσα της βαθειά στο στόμα.Μάλλον την έβρισκε γιατί φιλιόμασταν βαθειά με γλώσσα κάνα 5λεπτο ! Χτύπησα κόκκινο !!!! Της είχα αρπάξει την κωλάρα και της την άνοιγα ! Ξαφνικά ανοίγει τις μπουτάρες της και αρχίζει να τρίβει το μουνί της πάνω στον πούτσο μου.Το ένιωσα γεμάτο υγρά και γλυστρώντας ένιωσα τον πούτσο μου να ανοίγει τα μουνόχειλα της και να γλυστράει να μπεί μέσα της.Ευτυχώς πρόλαβα και τραβήχτηκα.Γυρίζει ανάποδα και αρχίζει μία πίπα ακάποτη και βαθειά.Εγώ την γλυφομούνιαζα .Ξαφνικά μου φοράει την καπότα ξαπλώνει και μου ανοίγει τα πόδια της…”γάμησε με” μου λέει…και αρχίζει ένα τρελλό γαμήσι….να βογγάει…και να μου χώνει την γλώσσα της μέχρι το λαρύγγι…δεν άργησα πολύ…έχυσα μέσα στην μουνάρα της.”Μη βγεις ακόμα” μου λέει…και συνέχισε τα γλωσσόφιλα. Άρχισα να την ξαναγαμάω και με σταμάτησε…”μη…θα σπάσει η καπότα” ! Πέντε λεπτά κουβεντούλα και με χαιρέτησε λέγοντας…”Να ξανάρθεις…μου άρεσε”. Σε γενικές γραμμές μπήκα από περιέργεια και βγήκα από ένα γαμήσι που δεν περίμενα για να είμαι ειλικρινής ! Εμφανισιακά δεν λέει πολλά αλλά είναι καθαρή και τα δίνει όλα. Συνιστάται σε όσους γουστάρουν Gilf καταστάσεις με πιασίματα…εγώ θα την ξανατιμήσω πάντως !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
279
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, sexdreamer, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2017
φτηνα τη γλυτωσες!!!!!Γερο-μύστης
06 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν λες τίποτα...στο τσακ !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2