Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη 19/09/2007. Όλγα, Ρωσίδα MILF με τρελές βυζάρες, και για τα γούστα μου πολύ όμορφο πρόσωπο πρόθυμη ευγενική και φυσικά έμπειρη (την είχα ξαναπάρει). Λίγο παχουλή, δεν θα έλεγα χοντρή, αλλά το μεγάλο της ατού είναι τα βυζιά. Φυσικά, και τοσο πλούσια που στη θέα τους δακρύζεις, ειδικά για τους λάτρεις των big.natulars. Εμφανίζεται με ένα ολόσωμο για να καλύπτει τα περιττά της ηλικίας (γύρω στα 50), το οποίο όμως κατεβάζει μέχρι τη μέση για το γλείψιμο βυζιών, επίσης το ξεκουμπώνει στο μουνί και το μαζεύει και από κάτω στη μέση για να γαμάς άνετα. Καλή πίπα, η πείρα δεν κρύβεται άλλωστε, γλειψίματα χάδια, φωνούλες και γενικά καλή συμμετοχή στο γαμήσι, υπομονετική και εργατική δίνει το κάτι παραπάνω και συμπληρώνει το μείον που αναμφισβήτητα δημιουργεί το προχωρημένο της ηλικίας της.

Σημείωση.

Ιδιαίτερα εκτίμησα το ότι επειδή δεν μπορούσα να χύσω παρά το δυνατό σπρώξιμο (είχα ρίξει δύο μαλακίες γιατί έβλεπα πριν μια τσόντα με πουρά και αράπηδες) μετά από 15 λεπτά στο δωμάτιο, της λέω άσε να τελειώσω μόνος μου, δεν με άφησε και μου ξαναπήρε πίπα μέχρι της τελικής νίκης. Παράσημο στην θεία Όλγα θα την ξαναπάρω σίγουρα.
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
58
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού