Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...θεωρώ ότι μονογαμική πρόταση του ρομαντισμού και του χριστιανισμού είναι μια μαλακία που ε
ξυπηρετεί την κοινωνία τους ...αποδείξη, η κατοστάρα στύση που κουβαλούσα αναμεσα στα ποδια μου πηγαζουσα απο την έντονη ανάγκη μου να γευτώ ένα άλλο γυναικείο σώμα διαφορετικών φαινοτυπικών χαρ/κών απ'αυτό που συνηθίζω ...
...αντίκρυσα ένα ώριμο καμπυλώδες γύναιο ντυμένο με ένα χυτό ένδυμα που προδιδε τις μαστικές καμπυλοτητες κάτωθέν του ...ήμουν ήδη ερεθισμένος και μονο στην ιδέα ότι θα το γευτώ...
...δόξα τον διαβολο είχε επαρκή ανοχή και δεκτικότητα στις ορεξεις μου ...
επιδώθηκα σε μια παθιασμένη αιδοιολειχία την οποια διαδεχθηκε η ακάλυπτη πεολειχία της η οποια εναλλασόταν με μαστολειχία εκ μέρους μου ... έγλειφε το πέος μου και γω τα βυζιά της μέχρι που δεν άντεξα άλλο την κάθησα επι του πέους μου ...της θώπευα και έλειχα τους μαστους της και κεινη χοροπηδούσε πάνω μου μέχρι το υγρό να εκχυθεί απο την ουρηθρα και ένα πλουσιο συνουσιοπιοειδές να μου χαρισει μια όμορφη εκτόνωση της έντασης και ένα υπέροχο αίσθημα σεροτονινεργικής ικανοποιήσης ...αυτό ήταν ...ήμουν χαρούμενος ! ...απεμπλάκην απο οποιαδηποτε υποχρέωση προς αυτή έκλεισα την πορτα πίσω μου και συνέχισα το ταξιδι της ηδονής προς άλλο προορισμό ...(συνέχεια)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, amjik, Πρυτανης και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού